Menu
Koszyk

Boostery NO

Zjawisko pompy mięśniowej to pojęcie znane z autopsji każdemu bywalcowi siłowni. Pod tym hasłem kryje się zwiększone ukrwienie tkanki mięśniowej, które odczuwane jest jako ograniczenie maksymalnego skurczu mięśnia oraz jego nabrzmienie. W tym czasie prezentuje się on znacznie okazalej poprzez powiększenie jego rozmiaru i użylenia.

Co istotne, zwiększone ukrwienie poprawia tempo regeneracji tkanki mięśniowej, umożliwiając zwiększenie częstotliwości lub objętości treningowej, i tym samym notując przyśpieszony progres.

Niezwykle skutecznym sposobem nasilania tego stanu są boostery tlenku azotu (NO). Suplementy te umożliwiają zwiększenie produkcji NO, który z kolei działa rozkurczająco na mięśniówkę otaczającą naczynia krwionośne i powiększa ich światło. Skutkuje to m.in. zwiększonym ukrwieniem tkanki mięśniowej i obniżeniem się ciśnienia tętniczego krwi, a także ma pozytywny wpływ na długość oraz jakość wzwodu.

VIN-KON Beetter Sport Drink 330 ml
Hot Brak na magazynie
Producent: VIN-KON
Aż 90% naturalnego soku z buraka i 10% soku z czerwonej porzeczkiWpływa korzystnie na wydajność i efektywność sesji treningowychIdealny dla sportowców i osób aktywnychSkładniki pochodzące z polskich uprawBrak zbędnych dodatkówVIN-KON Beetter Sport Drink Beeter to całkowicie naturalny sok warzywno-ow..
4,99 zł Bez podatku:4,99 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności