Menu
Koszyk

L-cytrulina

L-cytrulina to aminokwas będący doskonałym wsparciem dla osób trenujących. Jego suplementacja nasila występowanie zjawiska tzw. pompy mięśniowej, czyli wysokiego ukrwienia tkanki mięśniowej. Może także zmniejszać odczuwanie obolałości mięśniowej w trakcie oraz po wysiłku. Obie te właściwości przyczyniają się do przyśpieszenia rozwoju sylwetkowego oraz siłowego, pozwalając na zwiększenie objętości i intensywności treningu. Ponadto zwiększona cyrkulacja krwi umożliwia doskonalszą regenerację.

Oferowane suplementy zawierają L-cytrulinę w wolnej formie, bądź też pod postacią stabilniejszego związku z kwasem jabłkowym, czyli jabłczanu L-cytruliny. Połączenie to, poza zwiększaniem światła naczyń krwionośnych, świetnie wpływa na procesy energetyczne organizmu, co także poprawia performance treningowy.

BIOTECH Citrulline Malate 300g
Brak na magazynie
Producent: BioTechUSA
Jabłczan cytruliny w proszku, o neutralnym smakuWysoka przyswajalność i rozpuszczalność w wodzieZapewnia doskonały efekt pompy mięśniowejRedukuje zmęczenie potreningoweZwiększa wydajność pracy mięśniBiotech Citrulline Malate to wyjątkowy suplement diety, dostarczający czysty jabłczan cytruliny w pro..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Producent: PRIMAFORCE
Czysty jabłczan cytruliny w najlepszej proporcjiWpływa korzystnie na poziom energii i możliwości wysiłkoweSkutecznie zwiększa poziom tlenku azotuIntensyfikuje efekt pompy treningowejPrimaforce Citruline Malate to czysty jabłczan cytruliny, który wspomaga możliwości wysiłkowe, przyspiesza regenerację..
79,90zł Bez podatku:79,90zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności