Menu
Koszyk

Acerola

Acerola, nazywana wiśnią z Barbados, to roślina ceniona przede wszystkim ze względu na swoje owoce. Cechują się one bardzo wysoką zawartością witaminy C – dostarczają jej więcej niż jakikolwiek inny owoc jadalny. Oprócz tego są znakomitym źródłem witamin A, E, B1, B2, B3, minerałów i antyoksydantów. Warto wprowadzić ten owoc do swojej diety, chociażby w celu uzupełnienia niedoborów żywieniowych.

Spożywanie owoców aceroli może przynieść pewne korzyści zdrowotne. Mają one korzystny wpływ na kondycję skóry i naczyń krwionośnych, pełnią rolę profilaktyczną względem chorób cywilizacyjnych, mogą wspomagać walkę z otyłością, sprzyjają poprawie odporności, mają swój udział w redukcji uczucia zmęczenia i znużenia.

Gorąco polecamy suplementy z aceroli. Miąższ owoców jest delikatny i nie nadaje się do długiego przechowywania, ale przetworzenie go do koncentratu albo postaci sproszkowanej pozwala zachować wszystkie wartości odżywcze

Producent: Aliness
Wsparcie procesów immunologicznych Pomoc w syntezie neuroprzekaźników Bardziej efektywna synteza kolagenu Szeroki potencjał antyoksydacyjny Wygodna forma przyjmowania Naturalne źródło witaminy C Aliness Acerola to wyjątkowy preparat, który jest źródłem naturalnej witaminy C, pochod..
59,90 zł Bez podatku:59,90 zł
Producent: BeOrganic
Wyciąg z owoców aceroli w formie proszku Produkt z certyfikatem ekologicznym Naturalne źródło witaminy CBogactwo przeciwutleniaczy BeOrganic Acerola to certyfikowany produkt ekologiczny, w skład którego wchodzi wyciąg z owoców aceroli. Jest on naturalnym źródłem witaminy C i skarbnicą..
69,99 zł Bez podatku:69,99 zł
HEPATICA Bio Acerola 100 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Hepatica
Wyciąg z owoców aceroli pochodzących z uprawy ekologicznej Bogate źródło naturalnej witaminy C – aż 85 g w kapsułce (!) Pomaga zniwelować uczucie zmęczenia i znużenia Posiada silne właściwości antyoksydacyjne Sprzyja prawidłowej produkcji kolagenu Hepatica Bio Acerola to suplement di..
29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
BIO PLANET Sok z Aceroli BIO 500ml
Brak na magazynie
Producent: Bio Planet
Sok z aceroli marki Bio Planet to sok bezpośredni (nie z soku zagęszczonego), pasteryzowany. Owoce aceroli użyte do produkcji soku pochodzą z certyfikowanych upraw ekologicznych. Acerola ma wyjątkowe właściwości odżywcze. Zawiera bowiem najwięcej witaminy C ze wszystkich owoców - ponad 30 razy więce..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności