Menu
Koszyk

Ashwagandha

Ashwagandha (witania ospała, wiśnia zimowa, żeń-szeń indyjski) to jedna z najbardziej znanych roślin adaptogennych. Jest szeroko wykorzystywana w medycynie ajurwedyjskiej jako uniwersalny środek poprawiający kondycję zdrowotną, wzmacniający organizm, dodający energii i spowalniający starzenie. Podkreśla się również jej korzystny wpływ na układ nerwowy. Ekstraktom z ashwagandhy przypisuje się także działanie przeciwstresowe, przeciwlękowe oraz nootropowe.

Do celów leczniczych wykorzystywany jest korzeń oraz owoce rośliny, które są wyjątkowo zasobne w substancje bioaktywne - witanolidy, alkaloidy, flawonoidy i sitoinozydy. Ashwagandhę można spotkać zarówno w formie sproszkowanej, jak i w postaci wygodnego do stosowania ekstraktu w kapsułkach. Sięgając po suplement zawierający wyciąg z tej rośliny warto upewnić się, że jest standaryzowany na zawartość witanolidów, przy czym nie powinno być ich mniej niż 1,5%.

Producent: Hepatica
Wysokiej jakości ekstrakt standaryzowany na 7% witanolidów Najlepiej przebadany środek z grupy adaptogenów Polecany osobom intensywnie pracującym Promuje dobre samopoczucie Pomaga w walce ze stresem Może ułatwiać naukę Ashwagandha firmy Hepatica to wysokiej jakości produkt dostarcz..
37,00zł Bez podatku:37,00zł
Producent: Olimp
Zawiera opatentowany ekstrakt z ashwagandhy KSM-66® Standaryzowany do 5% bioaktywnych witanolidów Jeden z najlepiej sprzedających się adaptogenów Korzystnie wpływa na kondycję psychofizyczną Pomaga ograniczyć negatywne skutki stresu Olimp Ashwagandha 600 Sport to suplement diety w..
27,99zł Bez podatku:27,99zł
Producent: Aliness
Standaryzowany ekstrakt z Ashwagandhy Wzrost odporności na stres psychiczny i fizyczny Poprawa jakości snu i samopoczucia Tonizacja układu nerwowego Właściwości antystresowe Aliness Natural Ashwagandha 9% to naturalny suplement diety zawierający wysokiej jakości ekstrakt z Ashwagandh..
39,90zł Bez podatku:39,90zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności