Menu
Koszyk

  BCAA

  W przypadku ustalania optymalnej suplementacji dla osób aktywnych, szczególnie użyteczne okazują się aminokwasy rozgałęzione, w skrócie BCAA. W ich skład wchodzi L-leucyna, L-izoleucyna oraz L-walina. W zależności od rodzaju odżywki, występują one w różnym stosunku, jednakże najpopularniejszymi są 2:1:1 i 4:1:1, gdzie dominujący udział ma L-leucyna.

  Rola BCAA polega przede wszystkim na stymulowaniu procesów regeneracyjnych zachodzących w organizmie. Ponadto spożywanie ich w trakcie wysiłku jest dobrym sposobem na utrzymanie wysokiej wydajności fizycznej oraz koncentracji przez cały trening. Sprawdzają się doskonale w przypadku osób trenujących sporty wytrzymałościowe, drużynowe oraz siłowo-sylwetkowe.

  TREC BCAA Powder 400g
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Kompleks aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacony o witaminę B6Korzystny wpływ na regenerację mięśniWzmocnienie anabolizmu mięśniowegoOgraniczenie procesów katabolicznychZmniejszenie uczucia zmęczenia Bez dodatkówTrec BCAA Powder to wysokiej jakości suplement diety zawierający kompleks rozgałęzio..
  84,99 zł Bez podatku:84,99 zł
  SCIVATION Xtend 1296g
  Brak na magazynie
  Producent: Scivation
  Aminokwasy BCAA w proporcji 2:1:1 Przyśpiesza powysiłkową regenerację Ogranicza katabolizm mięśniowy Utrzymuje nawodnienie komórekScivation Xtend to odżywka na bazie BCAA, zawierająca dodatkowo glutaminę, cytrulinę, witaminę B6 i mieszankę elektrolitów. Tak dobrany skład pozwala na z..
  163,69 zł Bez podatku:163,69 zł
  SCIVATION Xtend 414g
  Brak na magazynie
  Producent: Scivation
  Aminokwasy BCAA w proporcji 2:1:1Przyśpiesza powysiłkową regeneracjęOgranicza katabolizm mięśniowyUtrzymuje nawodnienie komórekScivation Xtend to odżywka na bazie BCAA, zawierająca dodatkowo glutaminę, cytrulinę, witaminę B6 i mieszankę elektrolitów. Tak dobrany skład pozwala na zwiększenie wyd..
  79,90 zł Bez podatku:79,90 zł
  ACTIVLAB BCAA Xtra 500g
  Brak na magazynie
  Producent: Activlab
  Wysokiej jakości aminokwasy rozgałęzione BCAAWspiera anabolizm i przeciwdziała katabolizmowiKlasyczny rozkład aminokwasów 2:1:1Wspiera nabłonek jelita i odpornośćZawiera dodatek L-glutaminyActivlab BCAA Xtra to odżywka w formie proszku.  zawierająca mieszankę aminokwasów rozgałęzionych BCAA w k..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  TREC BCAA Powder 200g
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Kompleks aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacony o witaminę B6Korzystny wpływ na regenerację mięśniWzmocnienie anabolizmu mięśniowegoOgraniczenie procesów katabolicznychZmniejszenie uczucia zmęczenia Bez dodatkówTrec BCAA Powder to wysokiej jakości suplement diety zawierający kompleks rozga..
  44,49 zł Bez podatku:44,49 zł
  Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności