Menu
Koszyk

  Bacopa monnieri

  Bacopa monnieri, czyli bakopa drobnolistna, w Indiach znana jako Brahmi, to jedna z najważniejszych roślin w Ajurwedzie. Od wieków wykorzystuje się ją w terapii stanów lękowych oraz bezsenności. Ekstraktom z rośliny przypisuje się też korzystny wpływ na funkcje intelektualne, zdolność do poprawy pamięci i koncentracji. Naukowcy przypuszczają, że za takie efekty odpowiadają bakozydy – związki przynależące do saponin sterydowych, będące modulatorami układu cholinergicznego.

  Dzięki współpracy z czołowymi producentami suplementów diety możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości ekstrakty z bakopy drobnolistnej. Polecamy zwłaszcza ekstrakty standaryzowane na zawartość bioaktywnych bakozydów. Dostępne są również preparaty zawierające Synapsa® - opatentowany wyciąg z Bacopa monnieri. Był on przedmiotem ponad 30 badań klinicznych, które potwierdziły jego korzystny wpływ na pamięć i tempo przyswajania wiedzy.

  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.
  2-3 dni
  Producent: Doctor’s Best
  Opatentowany, standaryzowany ekstrakt z Bacopa monnieri Działanie potwierdzone badaniami naukowymi55% aktywnych farmakologicznie bakozydówSprzyja wzmocnieniu funkcji poznawczych Posiada właściwości przeciwutleniające Doctor’s Best Bacopa with Synapsa to suplement diety zawierający opa..
  94,90 zł Bez podatku:94,90 zł
  HEPATICA Bacopa Monnieri 90 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Hepatica
  Ekstrakt standaryzowany na zawartość 20% bakozydów Ajurwedyjska roślina o właściwościach adaptogennych Naturalne właściwości tonizujące i wyciszające Wspomaga pamięć, koncentrację i uczenie się Pomaga w walce ze stresem oksydacyjnymHepatica Bacopa Monnieri to suplement diety zawiera..
  29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności