Menu
Koszyk

Bacopa monnieri

Bacopa monnieri, czyli bakopa drobnolistna, w Indiach znana jako Brahmi, to jedna z najważniejszych roślin w Ajurwedzie. Od wieków wykorzystuje się ją w terapii stanów lękowych oraz bezsenności. Ekstraktom z rośliny przypisuje się też korzystny wpływ na funkcje intelektualne, zdolność do poprawy pamięci i koncentracji. Naukowcy przypuszczają, że za takie efekty odpowiadają bakozydy – związki przynależące do saponin sterydowych, będące modulatorami układu cholinergicznego.

Dzięki współpracy z czołowymi producentami suplementów diety możemy zaoferować Państwu najwyższej jakości ekstrakty z bakopy drobnolistnej. Polecamy zwłaszcza ekstrakty standaryzowane na zawartość bioaktywnych bakozydów. Dostępne są również preparaty zawierające Synapsa® - opatentowany wyciąg z Bacopa monnieri. Był on przedmiotem ponad 30 badań klinicznych, które potwierdziły jego korzystny wpływ na pamięć i tempo przyswajania wiedzy.

Producent: Hepatica
Ekstrakt standaryzowany na zawartość 20% bakozydów Ajurwedyjska roślina o właściwościach adaptogennych Naturalne właściwości tonizujące i wyciszające Wspomaga pamięć, koncentrację i uczenie się Pomaga w walce ze stresem oksydacyjnym Hepatica Bacopa Monnieri to suplement diety zawiera..
37,00zł Bez podatku:37,00zł
Producent: Doctor’s Best
Opatentowany, standaryzowany ekstrakt z Bacopa monnieri Działanie potwierdzone badaniami naukowymi55% aktywnych farmakologicznie bakozydówSprzyja wzmocnieniu funkcji poznawczych Posiada właściwości przeciwutleniające Doctor’s Best Bacopa with Synapsa to suplement diety zawierający opa..
94,90zł Bez podatku:94,90zł
PHARMOOVIT Brahmi (Bacopa monnieri) 20:1 90 kaps.
Brak na magazynie
Producent: PHARMOVIT
Brahmi (Bacopa monnieri) wspomaga usprawnienie procesów zapamiętywania, kojarzenia i odtwarzania informacji. Wspomaga poprawę nastroju i witalności organizmu. Wykazuje działanie przeciwutleniające. Aktywuje procesy odtruwania.    Brahmi (Bacopa monnieri) właściwości: poprawia procesy pamięci..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności