Menu
Koszyk

Chipsy, chrupki i przekąski proteinowe

Chipsy, chrupki i przekąski proteinowe to cieszące się największą popularnością produkty traktowane jako zamienniki dla swoich wysokokalorycznych odpowiedników, występujących w tradycyjnych sklepach. Ich równie wyrazisty smak w połączeniu z obniżoną kalorycznością, to wyraz niemal idealnego połączenia.

Wysoka zawartość protein przy zmniejszonej ilości węglowodanów i tłuszczu sprawia, iż produkty te ułatwiają proces dążenia do wymarzonej sylwetki. Szczególnie dedykowane są osobom uprawiającym sporty siłowe, starającym się o przyrosty masy mięśniowej, jednak z powodzeniem mogą być spożywane przez każdego kto pragnie zaakcentować zdrowe nawyki w codziennym jadłospisie.

INTENSON Chipsy kokosowe 80g
Nowość
Producent: Intenson
Wyśmienite, lekko chrupiące chipsy kokosoweIdealne dla osób będących na diecieNaturalna, zdrowa przekąskaCenna porcja błonnika Intenson Chipsy kokosowe to zdrowa alternatywa popularnych przekąsek, sprawdzająca się świetnie również jako dodatek do musli, deserów czy koktajli. Wyróżnia się jednoc..
5,99 zł Bez podatku:5,99 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności