Menu
Koszyk

  Ekstrakty tkankowe

  Ekstrakty tkankowe to bardzo szeroka grupa produktów, która obejmuje preparaty pozyskane z komórek różnych narządów (łożyska, tarczycy, prostaty, trzustki) pobranych od zwierząt hodowanych w ściśle określonych warunkach. Ich uzdatnienie do spożycia obejmuje usunięcie związków czynnych hormonalnie, a także proces liofilizacji, czyli odwodnienia w temperaturze poniżej 5°C, co sprawia że wyciągi nie zostają pozbawione cennych substancji odżywczych.

  Uważa się, iż suplementacja preparatami komórkowymi, dzięki naturalnie pochodzącym witaminom, minerałom, kwasom tłuszczowym, aminokwasom, enzymom i innym związkom organicznym, skutecznie wspiera pracę, i odnowę tkanek tożsamych w ustroju ludzkim. Każdego, kto pragnie się o tym przekonać, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.​

  NATURAL SOURCES All Liver 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Natural Sources
  Ekstrakt z liofilizowanych organów zwierzęcychStaranie kontrolowany surowiecGlobalne wsparcie organizmuNaturalna multiwitaminaNatural Sources All Liver to monopreparat oparty o ekstrakt z liofilizowanych wątrób zwierzęcych. Jego zadaniem jest wspierać tak funkcjonowanie wątroby, jak i całego organiz..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  NATURAL SOURCES Raw Adrenal 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Natural Sources
  Suplement zawierający liofilizowane tkanki bydlęce z nadnerczy i śledzionySpecjalny proces obróbki na zimno dla zachowania wartości odżywczychWzbogacony o kompleks witaminWysokiej jakości surowiecNatural Sources Raw Adrenal to produkt dostarczający liofilizowanych nadnerczy i śledziony bydlęcych. St..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności