Menu
Koszyk

Zielona herbata

Zielona herbata powstaje z niefermentowanych liści krzewu Camellia sinensis. Dostarcza wiele aktywnych biologicznie związków, które mają korzystny wpływ na ludzki organizm. Zawiera mnóstwo polifenoli i jest jednym z najlepszych źródeł katechiny zwanej galusanem epigallokatechiny (EGCG). Co ciekawe, w jej składzie można znaleźć również kofeinę.

Prozdrowotne właściwości zielonej herbaty w dużej mierze są efektem jej potencjału antyoksydacyjnego oraz przeciwzapalnego. Ekstrakty z zielonej herbaty mogą znaleźć zastosowanie w profilaktyce powszechnych chorób cywilizacyjnych, zwłaszcza miażdżycy, nadciśnienia tętniczego, hiperlipidemii. Przypisuje się im również właściwości odchudzające.

W ofercie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości suplementy na bazie zielonej herbaty. Dostępne są zarówno monopreparaty, jak i formuły łączące zieloną herbatę z innymi, synergistycznie działającymi substancjami.

Producent: Now Foods
Standaryzowany ekstrakt z liści zielonej herbatyWzbogacony solidną dawką witaminy C Ochrona przed stresem oksydacyjnym Wsparcie dla układu krążenia Potencjał przeciwzapalny Now Foods Green Tea Extract to suplement diety w skład którego wchodzi standaryzowany ekstrakt z liści ziel..
31,90 zł Bez podatku:31,90 zł
Producent: Trec Nutriton
L-karnityna i ekstrakt zielonej herbaty o synergistycznym działaniuPreparat w formie łatwych do połknięcia kapsułekPomoc w ograniczeniu uszkodzeń mięśniWsparcie metabolizmu tłuszczówDziałanie antyoksydacyjnePolecany sportowcomTrec L-Carnitine + Green Tea to suplement diety zawierający L-karnity..
23,90 zł Bez podatku:23,90 zł
Producent: Trec Nutriton
L-karnityna i ekstrakt zielonej herbaty o synergistycznym działaniuPreparat w formie łatwych do połknięcia kapsułekPomoc w ograniczeniu uszkodzeń mięśniWsparcie metabolizmu tłuszczówDziałanie antyoksydacyjnePolecany sportowcomTrec L-Carnitine + Green Tea to suplement diety zawierający L-karnitynę or..
44,49 zł Bez podatku:44,49 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności