Menu
Koszyk

  Zielona herbata

  Zielona herbata powstaje z niefermentowanych liści krzewu Camellia sinensis. Dostarcza wiele aktywnych biologicznie związków, które mają korzystny wpływ na ludzki organizm. Zawiera mnóstwo polifenoli i jest jednym z najlepszych źródeł katechiny zwanej galusanem epigallokatechiny (EGCG). Co ciekawe, w jej składzie można znaleźć również kofeinę.

  Prozdrowotne właściwości zielonej herbaty w dużej mierze są efektem jej potencjału antyoksydacyjnego oraz przeciwzapalnego. Ekstrakty z zielonej herbaty mogą znaleźć zastosowanie w profilaktyce powszechnych chorób cywilizacyjnych, zwłaszcza miażdżycy, nadciśnienia tętniczego, hiperlipidemii. Przypisuje się im również właściwości odchudzające.

  W ofercie naszego sklepu można znaleźć wysokiej jakości suplementy na bazie zielonej herbaty. Dostępne są zarówno monopreparaty, jak i formuły łączące zieloną herbatę z innymi, synergistycznie działającymi substancjami.

  NOW FOODS Green Tea Extract 400mg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Now Foods
  Standaryzowany ekstrakt z liści zielonej herbatyWzbogacony solidną dawką witaminy C Ochrona przed stresem oksydacyjnym Wsparcie dla układu krążenia Potencjał przeciwzapalny Now Foods Green Tea Extract to suplement diety w skład którego wchodzi standaryzowany ekstrakt z liści ziel..
  31,90 zł Bez podatku:31,90 zł
  TREC L-Carnitine + Green Tea 90 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  L-karnityna i ekstrakt zielonej herbaty o synergistycznym działaniuPreparat w formie łatwych do połknięcia kapsułekPomoc w ograniczeniu uszkodzeń mięśniWsparcie metabolizmu tłuszczówDziałanie antyoksydacyjnePolecany sportowcomTrec L-Carnitine + Green Tea to suplement diety zawierający L-karnity..
  23,90 zł Bez podatku:23,90 zł
  TREC L-Carnitine + Green Tea 180 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  L-karnityna i ekstrakt zielonej herbaty o synergistycznym działaniuPreparat w formie łatwych do połknięcia kapsułekPomoc w ograniczeniu uszkodzeń mięśniWsparcie metabolizmu tłuszczówDziałanie antyoksydacyjnePolecany sportowcomTrec L-Carnitine + Green Tea to suplement diety zawierający L-karnitynę or..
  44,49 zł Bez podatku:44,49 zł
  Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności