Menu
Koszyk

    Gotu kola

    Gotu kola to popularna nazwa stosowana w odniesieniu do wąkroty azjatyckiej. Przypisuje się jej liczne właściwości lecznicze. Specjaliści medycyny ajurwedyjskiej podkreślają zwłaszcza jej pozytywny wpływ na funkcjonowanie mózgu. Uważa się, że może ona wzmocnić pamięć, ułatwić skupienie uwagi i wyostrzyć zmysły. Podobno działa również przeciwdepresyjnie i przeciwlękowo. Ponadto, tak jak inne adaptogeny, sprzyja zwiększeniu odporności na stres i ułatwia przystosowanie się organizmu do niesprzyjających warunków.

    W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór suplementów zawierających sproszkowane części naziemne wąkroty azjatyckiej. Polecamy zwłaszcza ekstrakty standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych – glikozydów triterpenowych i azjakozydów. W dalszym ciągu prowadzone są badania nad leczniczymi właściwościami rośliny, ale już teraz wiadomo, że jej profil bezpieczeństwa jest bardzo wysoki.


    HEPATICA Gotu Kola 90 kaps.
    Brak na magazynie
    Producent: Hepatica
    Standaryzowany ekstrakt z Gotu koli (2% azjatykozydów, 8% triterpenów) Wpływa korzystnie na koncentrację i proces zapamiętywania Cenna roślina stosowana w medycynie ajurwedyjskiej Pomaga utrzymać zdrowy wygląd skóry Optymalizuje pracę układu nerwowegoHepatica Gotu Kola to suplement ..
    26,90 zł Bez podatku:26,90 zł
    Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
    Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności