Menu
Koszyk

  Kwercetyna

  Kwercetyna to związek chemiczny przynależący do flawonoli, powszechnie występujący w warzywach i owocach. Wykazuje szerokie spektrum pożądanych właściwości biologicznych i ma korzystny wpływ na organizm człowieka. Kwercetynie przypisuje się m.in. działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i immunomodulujące. Ponadto jest ona silnym przeciwutleniaczem. Może również ograniczyć uwalnianie histaminy, dzięki czemu bywa pomocna w przypadku sezonowych alergii.

  Preparaty z kwercetyną są rekomendowane przede wszystkim w ramach profilaktyki chorób cywilizacyjnych. Pomocniczo mogą być też wykorzystywane w walce z chorobotwórczymi mikroorganizmami. Chętnie sięgają po nie również sportowcy, zachęceni wynikami badań, które wskazują na dodatnią korelację pomiędzy suplementacją kwercetyny a wzrostem maksymalnego zużycia tlenu (VO2 max). Szeroki wybór preparatów z kwercetyną znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

  SWANSON High Potency Quercetin 475 mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Kwercetyna w wysoce biodostępnej formie Kapsułki odpowiednie dla wegetarianAktywny, naturalny przeciwutleniacz Wykazuje działanie przeciwzapalneMa właściwości antyhistaminowe Swanson High Potency Quercetin to suplement diety w skład którego wchodzi kwercetyna w wysoce biodostępnej for..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  LAB ONE No1 Quercetin Plus 90 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Lab One
  Zawiera opatentowany ekstrakt z korzenia kurkumy CURSOL™ Wspomaga niwelowanie stanu zapalnego i związanego z nim bólu Wspiera funkcje układu nerwowego i trawiennego Działa protekcyjnie na układ sercowo-naczyniowy Pomaga w eliminacji toksyn i wolnych rodnikówLab One No1 Quercetin Plu..
  99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności