Menu
Koszyk

  Likopen

  Likopen to organiczny związek chemiczny z grupy karotenoidów. Największe jego ilości można znaleźć w pomidorach. Badania naukowe dostarczyły mocnych dowodów na to, że związek ten ma szerokie działanie biologiczne i wywiera korzystny wpływ ludzki organizm.

  Likopen jest silnym przeciwutleniaczem, zapobiega utlenianiu frakcji cholesterolu LDL i pomaga w regeneracji innych antyoksydantów. Świetnie sprawdza się w profilaktyce miażdżycy i chorób układu krążenia. Sugeruje się również, że może on obniżać ryzyko chorób nowotworowych – niektóre badania wykazują korelację między wysokim spożyciem pomidorów a redukcją ryzyka nowotworów prostaty czy raka piersi.

  W naszym asortymencie znajdą Państwo szeroki wybór preparatów z likopenem. W ofercie mamy m.in. chroniony patentem Lyc-O-Mato®, pozyskiwany z pomidorów wolnych od GMO. Oprócz doustnych suplementów diety dostępne są również odmładzające kremy do ciała z likopenem.

  NOW FOODS Lycopene 10mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Now Foods
  Naturalny likopen pozyskany z pomidorów Opatentowany ekstrakt LYC-O-MATO®Redukcja stresu oksydacyjnego  Ochrona dla układu krążeniaUsuwanie wolnych rodnikówNow Foods Lycopene to suplement diety w skład którego wchodzi opatentowany ekstrakt z pomidorów, zawierający likopen i inne fitos..
  55,99 zł Bez podatku:55,99 zł
  JARROW Lyco-Sorb 10mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Jarrow Formulas
  Naturalny likopen pozyskany z pomidorów wolnych od GMOWspomaga prawidłowe funkcjonowanie układu krwionośnegoOdznacza się wysoką aktywnością przeciwutleniającąPromuje zdrowie prostaty Jarrow Lyco-Sorb to suplement diety zawierający skoncentrowaną dawkę likopenu w postaci wysoce przyswajalnej for..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  NOW FOODS Lycopene 10mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Now Foods
  Naturalny likopen pozyskany z pomidorów Opatentowany ekstrakt LYC-O-MATO®Redukcja stresu oksydacyjnego  Ochrona dla układu krążeniaUsuwanie wolnych rodnikówNow Foods Lycopene to suplement diety w skład którego wchodzi opatentowany ekstrakt z pomidorów, zawierający likopen i inne ..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności