Menu
Koszyk

Biotyna

Biotyna, czyli witamina B7, należy do dużej rodziny witamin z grupy B. Czasem nazywa się ją również witaminą H (z niemieckiego Haut czyli skóra), co podkreśla jej ogromną rolę w utrzymaniu prawidłowej kondycji skóry. Oprócz tego w organizmie jest ona kofaktorem dla czterech ważnych enzymów należących do klasy ligaz. Jest zaangażowana w proces gluoneogenezy i warunkuje prawidłowy metabolizm energetyczny. Wywiera też duży wpływ na pracę układu nerwowego.

Preparaty z biotyną często poleca się osobom zmagającym się z rozmaitymi problemami dermatologicznymi, nadmiernym wypadaniem włosów czy rozdwajaniem się paznokci. Ewentualny niedobór tej witaminy można łatwo uzupełnić za pomocą suplementów diety. Szeroki wybór preparatów z biotyną znajdą Państwo w naszym sklepie. W ofercie mamy również wyjątkową, chronioną patentem QualiBiotin®. Jej producent zapewnia, że jest to najlepsze źródło biotyny jakości farmaceutycznej.


Producent: Aliness
Opatentowana postać D-biotyny wyprodukowana na terenie Europy Pomaga utrzymać właściwy metabolizm energetyczny Wpływa korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci Wspiera funkcjonowanie układu nerwowego Aliness Biotyna to suplement diety zawierający farmaceutycznej jakości D-biotynę Qua..
19,90zł Bez podatku:19,90zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności