Menu
Koszyk

L-arginina

L-arginina to względnie egzogenny aminokwas, który posiada niezwykłe działanie w obrębie układu krwionośnego, wykorzystywane zarówno w celach prozdrowotnych, jak i sportowych. Mechanizm działania L-argininy opiera się na zwiększaniu uwalniania tlenku azotu (NO), będącego substancją o działaniu wazodylatacyjnym. Oznacza to, że jego wydzielanie powoduje rozszerzenie naczyń krwionośnych, co z kolei skutkuje lepszym przepływem krwi przez nie. W przypadku sportowców oznacza to doskonalsze ukrwienie mięśni, które są w stanie przyswoić więcej substratów energetycznych oraz tlenu. Dzięki temu tkanki te mogą pracować dłużej oraz ciężej, a proces ich regeneracji może ulec skróceniu. Ponadto zwiększona „pompa” mięśniowa poprawia wygląd mięśni.

Prezentowane preparaty to L-arginina w wolnej formie, jak związki stanowiące połączenie jej z np. kwasem alfaketoglutarowym.

Producent: Swanson
Cztery aminokwasy kluczowe dla układu sercowo-naczyniowego Farmaceutyczna jakość dzięki zastosowaniu formuły AjiPure®  Kapsułki odpowiednie dla osób na diecie wegetariańskiej Prosty sposób na zwiększenie podaży aminokwasów Niemal 100% czystość aminokwasówSwanson AjiPure® Car..
34,99 zł Bez podatku:34,99 zł
Producent: Trec Nutriton
Źródło L-argininy w postaci chlorowodorkuIntensyfikuje efekt pompy treningowej Wpływa na poprawę wydolnościSprzyja produkcji tlenku azotuTrec L-Arginine Xtreme to suplement diety zawierający L-argininę, aminokwas, który wpływa na zwiększenie poziomu tlenku azotu (NO) w organizmie. Preparat sprz..
39,90 zł Bez podatku:39,90 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności