Menu
Koszyk

  Coleus Forskohlii

  Coleus Forskohlii, zwana też pokrzywą indyjską, to roślina będąca jedynym naturalnym źródłem forskoliny – aktywnego biologicznie diterpenoidu, który jest uznawany za potencjalny czynnik terapeutyczny. Przypisuje się mu m.in. zdolność do aktywacji enzymu cyklazy adenylowej, co powoduje wzrost poziomu wewnątrzkomórkowego cAMP. Może to przełożyć się na szybszą redukcję nadmiernej masy ciała. Dodatkowo ekstrakty z pokrzywy indyjskiej wykazują właściwości przeciwdrobnoustrojowe, korzystnie wpływają na krążenie, sprzyjają obniżeniu ciśnienia krwi i mogą stymulować pracę tarczycy.

  Polecamy Państwu szeroki wybór suplementów zawierających pokrzywę indyjską. W ofercie mamy zarówno preparaty mające w składzie sproszkowany korzeń rośliny, jak i ekstrakty standaryzowane. Wybierając preparat warto wziąć pod uwagę stopień standaryzacji – wydaje się, że wyższa zawartość forskoliny będzie przekładała się na większą efektywność.

  SWANSON Coleus Forskohlii 400mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Sproszkowany korzeń pokrzywy indyjskiej w kapsułkachLecznicza roślina szeroko stosowana w Ajurwedzie   Bogate źródło bioaktywnego diterpenu forskoliny Szerokie spektrum korzystnych właściwości Może wspierać funkcje układu krążenia Swanson Coleus Forskohlii to suplement diety..
  24,99 zł Bez podatku:24,99 zł
  Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności