Menu
Koszyk

Coleus Forskohlii

Coleus Forskohlii, zwana też pokrzywą indyjską, to roślina będąca jedynym naturalnym źródłem forskoliny – aktywnego biologicznie diterpenoidu, który jest uznawany za potencjalny czynnik terapeutyczny. Przypisuje się mu m.in. zdolność do aktywacji enzymu cyklazy adenylowej, co powoduje wzrost poziomu wewnątrzkomórkowego cAMP. Może to przełożyć się na szybszą redukcję nadmiernej masy ciała. Dodatkowo ekstrakty z pokrzywy indyjskiej wykazują właściwości przeciwdrobnoustrojowe, korzystnie wpływają na krążenie, sprzyjają obniżeniu ciśnienia krwi i mogą stymulować pracę tarczycy.

Polecamy Państwu szeroki wybór suplementów zawierających pokrzywę indyjską. W ofercie mamy zarówno preparaty mające w składzie sproszkowany korzeń rośliny, jak i ekstrakty standaryzowane. Wybierając preparat warto wziąć pod uwagę stopień standaryzacji – wydaje się, że wyższa zawartość forskoliny będzie przekładała się na większą efektywność.

Producent: Swanson
Sproszkowany korzeń pokrzywy indyjskiej w kapsułkachLecznicza roślina szeroko stosowana w Ajurwedzie   Bogate źródło bioaktywnego diterpenu forskoliny Szerokie spektrum korzystnych właściwości Może wspierać funkcje układu krążenia Swanson Coleus Forskohlii to suplement diety..
24,99 zł Bez podatku:24,99 zł
Forskolina 200mg 90 kaps (PharmoVit)
Brak na magazynie
Producent: PHARMOVIT
Pokrzywa indyjska (Coleus forskohlii) może wpływać pozytywnie na przyrost masy mięśniowej i redukcję tkanki tłuszczowej, obniżając poziom kortyzolu charakteryzującego się działaniem katabolicznym dla tkanki mięśniowej. W sportach sylwetkowych stosuje się suplementację forskoliny w celu ułatwienia pr..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności