Menu
Koszyk

B-kompleks

B-kompleks to suplementy diety, które w jednej tabletce, kapsułce lub dawce płynu zawierają osiem najważniejszych witamin przynależących do rodziny witamin B. W ich składzie można znaleźć: tiaminę (B1), ryboflawinę (B2), niacynę (B3), kwas pantotenowy (B5), pirydoksynę (B6), biotynę (B7), kwas foliowy (B9) i kobalaminę (B12). Nierzadko formuły te wzbogaca się również o substancje, które mają podobne działanie i kiedyś były zaliczane do witamin z grupy B, czyli cholinę (B4), inozytol (B8) czy kwas amino-benzoesowy (B10). Producenci dbają o dobór odpowiednich dawek i form, które zagwarantują optymalną przyswajalność.

Preparaty typu B-kompleks stanowią najwygodniejszy sposób na wyrównanie poziomu witamin z grupy B. Są one ważne dla utrzymania prawidłowych funkcji organizmu, biorą udział w wielu procesach metabolicznych, wspomagają syntezę hormonów i tworzenie przeciwciał. Mają też ogromny wpływ na nastrój i funkcje poznawcze.


Producent: Aliness
Przyczynia się do prawidłowego zachodzenia procesów metabolicznych Zawiera bioaktywne i opatentowane formy witamin Kompleks witamin wzbogacony o cholinę i inozytol Poprawia ogólną kondycję organizmu Aliness Witamina B-50 Methyl to najwyższej jakości, wieloskładnikowy suplement diety za..
59,90 zł Bez podatku:59,90 zł
Producent: Jarrow Formulas
Wzorowy kompleks witamin B w wysokich dawkachZawiera metylokobolaminę i folian Quatrefolic®Wspomaga układ nerwowy i funkcje poznawczeWspiera układ krwionośny i krwiotworzeniePoprawa kondycji włosów, skóry i paznokciJarrow B-Right to kompleks witamin z grupy B z najwyższej półki. Oferuje najlepiej pr..
64,90 zł Bez podatku:64,90 zł
Producent: Aliness
Zestaw witamin z grupy B zawierający formy metylowane Usprawnia przebieg licznych przemian biochemicznych w organizmie Wspomaga funkcjonowanie układu nerwowego i krwiotwórczego Korzystnie wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci Sprzyja zmniejszeniu stężenia homocysteiny we krwi A..
34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
ALINESS Liposomalna Wit. B Complex 250 ml
Brak na magazynie
Producent: Aliness
Wysoce przyswajalny kompleks witamin z grupy B w formie liposomalnejWspomaganie pracy organizmu na wielu płaszczyznachRegulacja procesów krwiotwórczychPomoc w pracy układu nerwowegoZdrowsze włosy i skóraAliness Liposomalna Wit. B Complex to suplement diety zawierający kompleks witamin z grupy B, a t..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
DOCTOR'S BEST B Complex 30 kaps
Brak na magazynie
Producent: Doctor’s Best
Sytuacje stresowe i zbyt mała ilość snu sprawia że nasze nadnercza muszą pracować ciężej,a by pomóc organizmowi sprostać zwiększonym zapotrzebowaniom metabolicznym i wesprzeć organizm w walce ze stresem. Proces ten może również wyczerpać niezbędne składniki odżywcze niezbędne do utrzymania optymalny..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności