Menu
Koszyk

Równowaga hormonalna

Równowaga hormonalna jest kluczem do dobrego samopoczucia i jednym z wyznaczników dobrego stanu zdrowia Kiedy zostaje zachwiana automatycznie pojawiają się różne niepożądane objawy – zwykle zaczyna się od osłabienia kondycji psychofizycznej i spadku poziomu libido. Często pogarsza się również nastrój, występują zaburzenia apetytu, a wraz z nimi wahania wagi. Brak równowagi hormonalnej może prowadzić do poważnych problemów zdrowotnych. Najlepiej zapobiegać temu prowadząc zdrowy, regularny tryb życia.

Warto pamiętać, że poziom hormonów w organizmie zmienia się wraz z wiekiem. Coraz otwarciej mówi się o walce z kobiecą menopauzą i męską andropauzą. Okazuje się, że prawidłowo dobrana suplementacja może być jednym ze sposobów na przywrócenie i utrzymanie homeostazy w układzie hormonalnym. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo szereg rozmaitych preparatów, które w bezpieczny sposób pomogą zoptymalizować poziom hormonów.

Producent: Hepatica
Czysty ekstrakt standaryzowany na zawartość 20% saponin Promuje homeostazę kobiecego układu hormonalnego Pomaga złagodzić niekorzystne objawy menopauzy Sprzyja regulacji cykli menstruacyjnych Korzystnie wpływa na poziom libido  Hepatica Shatavari to suplement diety w skład któr..
24,90 zł Bez podatku:24,90 zł
OLIMP Menopauzin 30 tab.
Brak na magazynie
Producent: Olimp
Stworzony z myślą o kobietach w okresie menopauzy Redukuje uczucie zmęczenia i poprawia samopoczucie Pomaga w łagodzeniu objawów klimakterium Wpływa korzystnie na stan układu kostnego Poprawia stan włosów, skóry i paznokci Olimp Menopauzin to suplement diety kompleksowo wspierający k..
15,99 zł Bez podatku:15,99 zł
DOUGLAS DIM Enhanced 30 kaps.
Brak na magazynie
Wysokiej jakości kompleks diindolylometanowy, wzbogacony o ekstrakty roślinne Standaryzowany na zawartość 25% diindolilometanu Regulacja metabolizmu estrogenów Polecany w okresie menopauzy Działanie antyoksydacyjne Douglas DIM Enhanced to suplement diety zawierający kompleks diindoly..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności