Menu
Koszyk

Witamina B1

Witamina B1 (tiamina) to związek chemiczny rozpuszczalny w wodzie, konieczny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Pełni rolę kofaktora dla ponad 24 ważnych enzymów, bierze udział w produkcji energii z żywności, utrzymuje w dobrej kondycji osłonki mielinowe, otaczające komórki nerwowe. Ponadto odgrywa pewną rolę w syntezie acetylocholiny i wpływa na metabolizm glukozy, zwłaszcza w ośrodkowym układzie nerwowym. Niedobór tiaminy często objawia się osłabieniem, obniżeniem nastroju, zaburzeniami pamięci i koncentracji. W skrajnych przypadkach powoduje chorobę beri-beri.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór suplementów zawierających tiaminę. Obok witaminy B1 w tradycyjnej postaci proponujemy aktywną biologicznie formę tiaminy (TPP) i rozpuszczalną w tłuszczach benfotiaminę. W ofercie jest dostępna również syntetyczna pochodna tiaminy, tzw. sulbutimina, która wykazuje silne właściwości nootropowe.


Producent: Now Foods
Sprzyja zachowaniu prawidłowych funkcji psychologicznychKorzystnie wpływa na funkcjonowanie mięśnia sercowegoWspiera prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowegoPomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetycznyKapsułki odpowiednie dla osób na diecie wegańskiej Now Foods Vitamin B-1 to suplement ..
23,90 zł Bez podatku:23,90 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności