Menu
Koszyk

Krzem

Krzem to pierwiastek śladowy, szeroko rozpowszechniony w przyrodzie i naturalnie obecny w ludzkim organizmie. Wchodzi w skład kości, paznokci i włosów, gromadzi się również w grasicy, przysadce mózgowej i nadnerczach. Odgrywa ważną rolę w prawidłowym wzroście i rozwoju organizmu. Jest zaangażowany w syntezę kolagenu, korzystnie wpływa na kondycję naczyń krwionośnych, sprzyja mineralizacji kości i kontroluje obrót kostny.

Preparaty zawierające krzem są często polecane osobom uskarżającym się na problemy skórne, nadmierne wypadanie włosów oraz łamliwość paznokci. Warto wykorzystać je również w ramach profilaktyki osteoporozy.

Szeroki wybór suplementów zawierających krzem znajdą Państwo w naszym sklepie. Polecamy wyciągi ze skrzypu polnego i pędów bambusa, naturalnie zasobne w krzemionkę. Dostępne są również suplementy zawierające zaawansowaną aktywowana formułę klasterów molekularnych stabilizowanego kwasu krzemowego.


ALINESS Krzem organiczny z pędów bambusa 150mg 100 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Aliness
Źródło naturalnej krzemionki pochodzenia roślinnego Wzmacnia układ kostno-stawowy i krwionośny Wpływa na zdrowy wygląd skóry i paznokci Przyczynia się do lepszej kondycji włosów Aliness Krzem Organiczny z pędów bambusa to wyjątkowy suplement diety na bazie ekstraktu z pędów bambusa (Ba..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności