Menu
Koszyk

L-glutamina

L-glutamina to aminokwas o wyjątkowych właściwościach, będący szczególnie istotnym dla osób dbających o kondycję swojego organizmu. W suplementach dla sportowców kojarzona jest przede wszystkim z działaniem anabolicznym i antykatabolicznym, które argumentuje się wysoką zawartością tego związku w mięśniach szkieletowych. Istotnie, L-glutamina może mieć delikatny wpływ na regenerację, tym niemniej sprawdza się ona znacznie lepiej w ramach wsparcia układu odpornościowego oraz stanu nabłonka jelit.

Jest to tym ważniejsze, że w przypadku sportowców, w związku z wysoką ilością aktywności fizycznej, niejednokrotnie dochodzi do zwiększenia częstotliwości zachorowań na drobne infekcje, jak przeziębienie czy grypa. L-glutamina wspiera produkcję komórek biorących udział w odpowiedzi immunologicznej, a dodatkowo może przywracać homeostazę w obrębie jelit, będących wyjałowionymi po np. antybiotykoterapii.

BIOTECH Glutamine Zero 300g
Brak na magazynie
Producent: BioTechUSA
Wysoka dawka L-glutaminy w jednej porcjiWspomaga prawidłową pracę jelitWzmacnia układ immunologicznyRedukuje stres oksydacyjnyUsprawnia regeneracjęBiotech Glutamine Zero to suplement diety o wysokiej zawartości glutaminy. Jedna porcja dostarcza aż 11 g tego niezwykle ważnego dla naszego organizmu am..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
MHP Glutamine-SR 300g
Brak na magazynie
Producent: MHP
Źródło glutaminy, która stopniowo uwalniana jest do krwioobieguPromuje anabolizm mięśni szkieletowych Sprzyja optymalizacji bilansu azotowegoOgranicza katabolizm mięśniowyMHP Glutamine-SR to źródło stopniowo uwalnianej glutaminy, wykorzystującej opatentowany systemu opóźniający uwalnianie ..
89,90 zł Bez podatku:89,90 zł
MHP Glutamine-SR 1000g
Brak na magazynie
Producent: MHP
Źródło glutaminy, która stopniowo uwalniana jest do krwioobieguPromuje anabolizm mięśni szkieletowych Sprzyja optymalizacji bilansu azotowegoOgranicza katabolizm mięśniowyMHP Glutamine-SR to źródło stopniowo uwalnianej glutaminy, wykorzystującej opatentowany systemu opóźniający uwalnianie Micro..
169,90 zł Bez podatku:169,90 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności