Menu
Koszyk

Ginkgo Biloba

Ginkgo Biloba, czyli miłorząb dwuklapowy, niekiedy zwany również japońskim, to długowieczne drzewo ozdobne i lecznicze, występujące głównie na terenie Japonii oraz Chin. Surowcem terapeutycznym są liście, bogate w rozmaite substancje biologiczne czynne, m.in. flawonoidy i terpenoidy. Mają one korzystny wpływ na krążenie, zarówno obwodowe, jak i mózgowe, wykazują również działanie psychoenergizujące i neuroprotekcyjne. Dodatkowo cechuje je potężny potencjał przeciwutleniający.

Ekstrakty z liści miłorzębu dwuklapowego najczęściej stosuje się w celu wzmocnienia pamięci i funkcji kognitywnych oraz poprawy nastroju. Poleca się je zwłaszcza osobom w średnim i podeszłym wieku. Świetnie sprawdzają się okresach nadmiernego stresu oraz wytężonego wysiłku intelektualnego. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości ekstrakty z liści Ginkgo Biloba. Polecamy zwłaszcza te standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych.


Producent: Olimp
Standaryzowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego Wysoka zawartość substancji bioaktywnych Korzystnie wpływa na funkcje kognitywne Wspomaga prawidłowe krążenie krwi Uznawany za adaptogen i afrodyzjak Olimp Ginkoflav Forte to suplement diety zawierający silnie skoncentrowany ekstrakt..
26,99zł Bez podatku:26,99zł
Producent: Doctor’s Best
Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego zamknięty w wegetariańskich kapsułkach Dostarcza minimum 24% glikozydów flawonowych i 6% laktonów terpenowych Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem ProfileProven® Quality AssurancePotencjalnie korzystny wpływ na krążenie obwodowe i mózgoweWzmocni..
59,90zł Bez podatku:59,90zł
PHARMOVIT Ginkgo biloba (miłorząb japoński) 90 kaps.
Brak na magazynie
Producent: PHARMOVIT
Składniki zawarte w suplemencie Miłorząb japoński (Ginko biloba) wspierają funkcje poznawcze. Zawiera on naturalnie występujące antyoksydanty chroniące tkanki i komórki przed szkodliwym działaniem wolnych rodników.  Skład: Mikronizowane wytłoki jabłkowe, żelatyna, ekstrakt z liści miłorzębu japońsk..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności