Menu
Koszyk

  Ginkgo Biloba

  Ginkgo Biloba, czyli miłorząb dwuklapowy, niekiedy zwany również japońskim, to długowieczne drzewo ozdobne i lecznicze, występujące głównie na terenie Japonii oraz Chin. Surowcem terapeutycznym są liście, bogate w rozmaite substancje biologiczne czynne, m.in. flawonoidy i terpenoidy. Mają one korzystny wpływ na krążenie, zarówno obwodowe, jak i mózgowe, wykazują również działanie psychoenergizujące i neuroprotekcyjne. Dodatkowo cechuje je potężny potencjał przeciwutleniający.

  Ekstrakty z liści miłorzębu dwuklapowego najczęściej stosuje się w celu wzmocnienia pamięci i funkcji kognitywnych oraz poprawy nastroju. Poleca się je zwłaszcza osobom w średnim i podeszłym wieku. Świetnie sprawdzają się okresach nadmiernego stresu oraz wytężonego wysiłku intelektualnego. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości ekstrakty z liści Ginkgo Biloba. Polecamy zwłaszcza te standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnych.


  OLIMP Ginkoflav Forte 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Standaryzowany ekstrakt z miłorzębu japońskiego Wysoka zawartość substancji bioaktywnych Korzystnie wpływa na funkcje kognitywne Wspomaga prawidłowe krążenie krwi Uznawany za adaptogen i afrodyzjakOlimp Ginkoflav Forte to suplement diety zawierający silnie skoncentrowany ekstrakt..
  23,99 zł Bez podatku:23,99 zł
  DOCTOR'S BEST Extra Strength Ginkgo 120mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Doctor’s Best
  Ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego zamknięty w wegetariańskich kapsułkach Dostarcza minimum 24% glikozydów flawonowych i 6% laktonów terpenowych Najwyższa jakość potwierdzona certyfikatem ProfileProven® Quality AssurancePotencjalnie korzystny wpływ na krążenie obwodowe i mózgoweWzmocni..
  49,90 zł Bez podatku:49,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności