Menu
Koszyk

Mieszanki antyoksydantów

Mieszanki antyoksydantów to zaprojektowane przez specjalistów formuły, które zawierają wiele różnych substancji mających potencjał przeciwutleniający. Wydaje się, że dzięki mnogości składników i synergii ich działania, preparaty te mogą wykazywać znacznie szersze spektrum prozdrowotnych właściwości. Wszechstronnie i skutecznie wspierają organizm w walce z wolnymi rodnikami i generowanym przez nie stresem oksydacyjnym. Stanowią też istotny element profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

W składzie mieszanek antyoksydantów najczęściej można znaleźć witaminy, substancje takie jak koenzym Q10, kwas alfa-liponowy, ekstrakty roślinne, wyciągi z warzyw, owoców. Są one polecane zwłaszcza osobom, które źle się odżywiają lub mają częsty kontakt z toksynami. Warto wziąć je pod uwagę również w przypadku intensywnego uprawiania sportu. Bogaty wybór mieszanek antyoksydantów znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Producent: Hepatica
Zawiera unikalny, chroniony patentem Memophenol® Standaryzowany do 29% związków flawonoidowych Korzystnie wpływa na pamięć i funkcje poznawcze Sprzyja poprawie kondycji naczyń krwionośnych Wykazuje potężny potencjał przeciwutleniający Hepatica Memoxan to suplement diety zawierający..
63,90 zł Bez podatku:63,90 zł
Producent: Lab One
Pomaga w ochronie komórek przed rozwojem stresu oksydacyjnego Pomaga w utrzymaniu prawidłowego profilu lipidowego krwi Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśnia sercowego Pomaga w zachowaniu organizmu w dobrej kondycji Lab One A..
89,90 zł Bez podatku:89,90 zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności