Menu
Koszyk

  Mieszanki antyoksydantów

  Mieszanki antyoksydantów to zaprojektowane przez specjalistów formuły, które zawierają wiele różnych substancji mających potencjał przeciwutleniający. Wydaje się, że dzięki mnogości składników i synergii ich działania, preparaty te mogą wykazywać znacznie szersze spektrum prozdrowotnych właściwości. Wszechstronnie i skutecznie wspierają organizm w walce z wolnymi rodnikami i generowanym przez nie stresem oksydacyjnym. Stanowią też istotny element profilaktyki chorób cywilizacyjnych.

  W składzie mieszanek antyoksydantów najczęściej można znaleźć witaminy, substancje takie jak koenzym Q10, kwas alfa-liponowy, ekstrakty roślinne, wyciągi z warzyw, owoców. Są one polecane zwłaszcza osobom, które źle się odżywiają lub mają częsty kontakt z toksynami. Warto wziąć je pod uwagę również w przypadku intensywnego uprawiania sportu. Bogaty wybór mieszanek antyoksydantów znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

  LAB ONE No1 Antioxidant Max 50 kaps.
  -7 % Brak na magazynie
  Producent: Lab One
  Pomaga w ochronie komórek przed rozwojem stresu oksydacyjnego Pomaga w utrzymaniu prawidłowego profilu lipidowego krwi Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśnia sercowego Pomaga w zachowaniu organizmu w dobrej kondycjiLab One A..
  89,90 zł 83,90 zł Bez podatku:83,90 zł
  HEPATICA Memoxan 90 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Hepatica
  Zawiera unikalny, chroniony patentem Memophenol® Standaryzowany do 29% związków flawonoidowych Korzystnie wpływa na pamięć i funkcje poznawcze Sprzyja poprawie kondycji naczyń krwionośnych Wykazuje potężny potencjał przeciwutleniającyHepatica Memoxan to suplement diety zawierający..
  63,90 zł Bez podatku:63,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności