Menu
Koszyk

  Reishi

  Reishi należy do niejadalnego rodzaju grzybów, szeroko wykorzystywanego w medycynie ludowej. Wiara w jego działanie prozdrowotne znalazła potwierdzenie w badaniach naukowych. Obecność polisacharydów, terpenów i kwasów organicznych, zachęciła do podjęcia prób wykorzystania suplementacji preparatów Reishi w celach poprawiających funkcje ustroju.

  Substancje aktywne zawarte w grzybie okazują się mieć tonizujący wpływ na układ odpornościowy, przyczyniając się do modulacji nadmiernie aktywnych komórek immunokompetentnych. Ponadto obserwuje się poprawę parametrów układu krążenia, a także pomoc w walce z cukrzycą i otyłością. Pomimo swego niejadalnego charakteru, preparaty sporządzone na jego bazie są całkowicie bezpieczne.

  SWANSON Cordyceps Complex 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Zaawansowana mieszanka trzech popularnych grzybów medycznych Ekstrakty standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnychZawiera wyciąg z kordycepsu, grzybków Reishi oraz ShiitakeSprzyja wzmocnieniu kondycji psychofizycznej organizmuDostępny w kapsułkach odpowiednich dla wegetarian Swanso..
  49,99 zł Bez podatku:49,99 zł
  NATVITA Bio Reishi 100g
  Brak na magazynie
  Producent: NatVita
  Zmielone owocniki grzybów medycznych Reishi Surowiec pochodzenia ekologicznego Zaliczany do grupy adaptogenów Tzw. „grzyb długowieczności” Posiada certyfikat GMP NatVita Bio Reishi to wysokiej jakości preparat zawierający zmielone kapelusze grzybów Reishi. Posiada on certyfi..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  SWANSON Reishi Mushroom Liquid Extract 29,6 ml
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Płynny ekstrakt z owocników grzybów medycznych Reishi Idealny dla osób mających problem z połykaniem tabletek Może przyczynić się do wzmocnienia kondycji zdrowotnej Wyciąg bezcukrowy i bezalkoholowy Odpowiedni dla wegetarian  Swanson Reishi Mushroom Liquid Extract to su..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności