Menu
Koszyk

  Wyciąg z liścia oliwnego

  Wyciąg z liścia oliwnego wykazuje liczne właściwości prozdrowotne, wynikające głównie z potężnego potencjału antyoksydacyjnego. Do jego przygotowania wykorzystuje się liście oliwki europejskiej (Olea europea), które obfitują w rozmaite związki biologicznie czynne, spośród których największe znaczenie terapeutyczne ma oleuropeina.

  Fitoterapia stosuje wyciąg z liścia oliwnego w profilaktyce schorzeń indukowanych stresem oksydacyjnym i przewlekłymi stanami zapalnymi. Przypisuje się mu m.in. korzystny wpływ na ciśnienie tętnicze, poziom cukru we krwi i profil lipidowy.  Pomocniczo wykorzystuje się go również do walki z chorobotwórczymi mikroorganizmami oraz pasożytami.

  W ofercie naszego sklepu są dostępne wysokiej jakości wyciągi z liścia oliwnego w wygodnych do stosowania kapsułkach. Posiadamy preparaty zawierające sproszkowane liście oliwne oraz silniej działające ekstrakty standaryzowane na zawartość oleuropeiny.

  SWANSON Olive Leaf Extract 500mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Standaryzowany ekstrakt z liści drzewa oliwnego Zawiera minimum 20% bioaktywnej oleuropeiny Chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymiWykazuje właściwości przeciwutleniające Wygodna do stosowania forma kapsułekSwanson Olive Leaf Extract to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrak..
  39,99 zł Bez podatku:39,99 zł
  HEPATICA Liść Oliwny 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Hepatica
  Standaryzowany ekstrakt z liści oliwki europejskiej (20% oleuropeiny) Pomoc w zwalczaniu infekcji bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych Wsparcie układu sercowo-naczyniowego Źródło silnego przeciwutleniacza Wzmocnienie odpornościHepatica Liść Oliwny to produkt pochodzenia naturaln..
  24,90 zł Bez podatku:24,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności