Menu
Koszyk

Wyciąg z liścia oliwnego

Wyciąg z liścia oliwnego wykazuje liczne właściwości prozdrowotne, wynikające głównie z potężnego potencjału antyoksydacyjnego. Do jego przygotowania wykorzystuje się liście oliwki europejskiej (Olea europea), które obfitują w rozmaite związki biologicznie czynne, spośród których największe znaczenie terapeutyczne ma oleuropeina.

Fitoterapia stosuje wyciąg z liścia oliwnego w profilaktyce schorzeń indukowanych stresem oksydacyjnym i przewlekłymi stanami zapalnymi. Przypisuje się mu m.in. korzystny wpływ na ciśnienie tętnicze, poziom cukru we krwi i profil lipidowy.  Pomocniczo wykorzystuje się go również do walki z chorobotwórczymi mikroorganizmami oraz pasożytami.

W ofercie naszego sklepu są dostępne wysokiej jakości wyciągi z liścia oliwnego w wygodnych do stosowania kapsułkach. Posiadamy preparaty zawierające sproszkowane liście oliwne oraz silniej działające ekstrakty standaryzowane na zawartość oleuropeiny.

SWANSON Olive Leaf Extract 500mg 120 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Swanson
Standaryzowany ekstrakt z liści drzewa oliwnego Zawiera minimum 20% bioaktywnej oleuropeiny Chroni przed uszkodzeniami oksydacyjnymiWykazuje właściwości przeciwutleniające Wygodna do stosowania forma kapsułekSwanson Olive Leaf Extract to suplement diety w skład którego wchodzi ekstrak..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Producent: Hepatica
Standaryzowany ekstrakt z liści oliwki europejskiej (20% oleuropeiny) Pomoc w zwalczaniu infekcji bakteryjnych, wirusowych, grzybiczych Wsparcie układu sercowo-naczyniowego Źródło silnego przeciwutleniacza Wzmocnienie odporności Hepatica Liść Oliwny to produkt pochodzenia naturaln..
36,00zł Bez podatku:36,00zł
Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności