Menu
Koszyk

Schizandra

Schizandra (Cytryniec chiński) to egzotyczna roślina lecznicza zaliczana do adaptogenów. Najważniejszą jej częścią są owoce – małe, czerwone jagody, wyjątkowo zasobne w związki aktywne biologicznie. Zawarte w nich lignany, a zwłaszcza wchodzące w skład tej grupy schizandryny, wykazują pozytywny wpływ na organizm człowieka, mogą przyczynić się do poprawy samopoczucia i wzmocnienia kondycji psychofizycznej.

Ekstrakty z cytryńca chińskiego są polecane zwłaszcza osobom, które żyją w szybkim tempie, czują się przemęczone, zestresowane i przytłoczone nadmiarem obowiązków. Suplementacja może przyczynić się do obniżenia napięcia nerwowego i zwiększenia odporności na stresory dnia codziennego. Ponadto promuje sprawną produkcję energii w organizmie, co przekłada się na większą witalność, produktywność i chęć do działania. Najwyższej jakości ekstrakty z cytryńca chińskiego znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu.

Producent: Hepatica
Standaryzowany ekstrakt z owoców cytryńca chińskiego (min. 9% schizandryn) Wspiera mobilizację organizmu do działania i pomaga zredukować stres Poprawia funkcje poznawcze – idealny dla osób aktywnych umysłowo Naturalny preparat pochodzenia roślinnego Hepatica Schisandra to unikalny sup..
34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności