Menu
Koszyk

Witamina B12

Witamina B12 (kobalamina) to rozpuszczalny w wodzie związek chemiczny zawierający kobalt. Jako jedna z niewielu witamin nie występuje w roślinach. Podobnie jak pozostałe witaminy z grupy B pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny i jest ważna dla utrzymania optymalnych funkcji układu nerwowego. Oprócz tego warunkuje przemiany homocysteiny, sprzyjając zdrowiu układu krążenia. Pełni też istotną rolę regulatora produkcji czerwonych ciałek krwi, a dzięki temu chroni przed niedokrwistością.

W suplementacji najbardziej popularne są dwie formy kobalaminy - cyjanokobalamina oraz metylokobalamina, przy czym aktywna biologicznie i uznawana za lepiej przyswajalną jest ta druga. Rzadziej spotyka się adenozynokobalaminę, która także jest aktywna biologicznie, czy hydroksykobalaminę, która jest formą niemetylowaną, ale bardzo łatwo przekształca się w bioaktywną kobalaminę. Wszystkie są dostępne w naszej ofercie.


Producent: Aliness
Aktywna i doskonale przyswajalna forma witaminy B12 Bierze czynny udział w metabolizmie ważnych związków Sprzyja funkcjonowaniu układu nerwowego Wspiera prawidłową produkcję erytrocytów Produkt przyjazny weganom i wegetarianom Aliness Witamina B12 Methylcobalamin to suplement diety z..
29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
BETTER YOU Boost B12 Oral Spray 25 ml
Brak na magazynie
Producent: BetterYou
Przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu energetycznegoSprzyja optymalnemu funkcjonowaniu układu nerwowegoPomaga utrzymać prawidłowy metabolizm homocysteinyWspomaga układ odpornościowy i niweluje zmęczenieWygodna alternatywa dla kapsułek i tabletekBetterYou Boost B12 Oral Spray to supleme..
59,90 zł Bez podatku:59,90 zł
JARROW Methyl B-12 1000mcg 100 pastylek
Brak na magazynie
Producent: Jarrow Formulas
Witamina B12 w bioaktywnej (metylowanej) formie Smaczne pastylki do ssania o smaku owocowym Posłodzone ksylitolem – bez dodatku cukru Odpowiednie dla wegetarian oraz wegan Efektywne uzupełnienie niedoborów Jarrow Methyl B-12 to suplement diety zawierający metylokobalaminę – ..
34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
AVITALE Witamina B12 200 mcg 30 ml
Brak na magazynie
Producent: Avitale
Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznegoPomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteinyPomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznychPomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowegoPomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinekAvitale Witamina ..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
DOCTOR'S BEST Witamina B12 60 kaps 1500mcg
Brak na magazynie
Producent: Doctor’s Best
Witaminy z grupy B12 wspierają pracę mózgu, krążenie i mają zbawienny wpływ na dobre samopoczucie. Witamina B12 jest niezbędna dla ludzi na każdym etapie życia, od poczęcia aż do podeszłego wieku. Niedobory tej witaminy  wiążą się z obniżonym nastrojem i kłopotami z pamięcią. Ta witamina jest niezbę..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności