Menu
Koszyk

  Witamina B12

  Witamina B12 (kobalamina) to rozpuszczalny w wodzie związek chemiczny zawierający kobalt. Jako jedna z niewielu witamin nie występuje w roślinach. Podobnie jak pozostałe witaminy z grupy B pomaga utrzymać prawidłowy metabolizm energetyczny i jest ważna dla utrzymania optymalnych funkcji układu nerwowego. Oprócz tego warunkuje przemiany homocysteiny, sprzyjając zdrowiu układu krążenia. Pełni też istotną rolę regulatora produkcji czerwonych ciałek krwi, a dzięki temu chroni przed niedokrwistością.

  W suplementacji najbardziej popularne są dwie formy kobalaminy - cyjanokobalamina oraz metylokobalamina, przy czym aktywna biologicznie i uznawana za lepiej przyswajalną jest ta druga. Rzadziej spotyka się adenozynokobalaminę, która także jest aktywna biologicznie, czy hydroksykobalaminę, która jest formą niemetylowaną, ale bardzo łatwo przekształca się w bioaktywną kobalaminę. Wszystkie są dostępne w naszej ofercie.


  JARROW Methyl B-12 1000mcg 100 pastylek
  Brak na magazynie
  Producent: Jarrow Formulas
  Witamina B12 w bioaktywnej (metylowanej) formie Smaczne pastylki do ssania o smaku owocowym Posłodzone ksylitolem – bez dodatku cukru Odpowiednie dla wegetarian oraz wegan Efektywne uzupełnienie niedoborów Jarrow Methyl B-12 to suplement diety zawierający metylokobalaminę – ..
  34,90 zł Bez podatku:34,90 zł
  AVITALE Witamina B12 200 mcg 30 ml
  Brak na magazynie
  Producent: Avitale
  Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznegoPomaga w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteinyPomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznychPomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowegoPomaga w prawidłowej produkcji czerwonych krwinekAvitale Witamina ..
  44,90 zł Bez podatku:44,90 zł
  ALINESS Witamina B12 Methylcobalamin 1000mcg 100 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Aliness
  Aktywna i doskonale przyswajalna forma witaminy B12 Bierze czynny udział w metabolizmie ważnych związków Sprzyja funkcjonowaniu układu nerwowego Wspiera prawidłową produkcję erytrocytów Produkt przyjazny weganom i wegetarianomAliness Witamina B12 Methylcobalamin to suplement diety z..
  29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
  BETTER YOU Boost B12 Oral Spray 25 ml
  Brak na magazynie
  Producent: BetterYou
  Przyczynia się do utrzymania właściwego metabolizmu energetycznegoSprzyja optymalnemu funkcjonowaniu układu nerwowegoPomaga utrzymać prawidłowy metabolizm homocysteinyWspomaga układ odpornościowy i niweluje zmęczenieWygodna alternatywa dla kapsułek i tabletekBetterYou Boost B12 Oral Spray to supleme..
  59,90 zł Bez podatku:59,90 zł
  DOCTOR'S BEST Witamina B12 60 kaps 1500mcg
  Brak na magazynie
  Producent: Doctor’s Best
  Witaminy z grupy B12 wspierają pracę mózgu, krążenie i mają zbawienny wpływ na dobre samopoczucie. Witamina B12 jest niezbędna dla ludzi na każdym etapie życia, od poczęcia aż do podeszłego wieku. Niedobory tej witaminy  wiążą się z obniżonym nastrojem i kłopotami z pamięcią. Ta witamina jest niezbę..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności