Menu
Koszyk

  Pozostałe aminokwasy

  Organizm sportowca, jak powszechnie wiadomo, znosi ponadprzeciętne przeciążenia niemal codziennie, co nie pozostaje bez odzewu. W wyniku tak mocnego „wykorzystywania” organizmu, wymaga on szczególnej opieki zarówno w zakresie samego aparatu ruchu, jak i niektórych narządów wewnętrznych. W przeciwnym razie sportowcy narażają się na zwiększenie ryzyka wystąpienia kontuzji czy też chorób, co w obu przypadkach wymusza przerwy w treningach, tym samym zatrzymując progres.

  Aby wspomóc procesy regeneracyjne czy też odporność swojego ciała, warto włączyć do suplementacji aminokwasy, będące jednocześnie cegiełkami budującymi białka, jak również substratami do syntezy potężnych antyoksydantów o licznych funkcjach w organizmie, takich jak na przykład glutation czy SAMe. Dysponują one niezwykle szerokim spektrum właściwości przeciwzapalnych, wspierających pracę stawów i mięśni, jak również wątroby i nerek.

  SWANSON AjiPure Cardio Aminos 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Cztery aminokwasy kluczowe dla układu sercowo-naczyniowego Farmaceutyczna jakość dzięki zastosowaniu formuły AjiPure®  Kapsułki odpowiednie dla osób na diecie wegetariańskiej Prosty sposób na zwiększenie podaży aminokwasów Niemal 100% czystość aminokwasówSwanson AjiPure® Car..
  34,99 zł Bez podatku:34,99 zł
  ACTIVLAB L-Carnitine Green Tea 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Activlab
  Połączenie L-karnityny i zielonej herbaty, z dodatkiem kofeiny Uczestnictwo w transporcie kwasów tłuszczowych do mitochondriów Pomoc w walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej Ochrona przed wolnymi rodnikami Zwiększenie produkcji ATPActivlab L-Carnitine Green Tea to wyjątkowe połączenie..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  SWANSON AjiPure L-Lysine 500mg 90 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  L-Lizyna farmaceutycznej jakości w wegetariańskich kapsułkach  Opracowana w oparciu o opatentowaną technologię AjiPure®  Bardzo wysoka czystość (99-100%) substancji aktywnej Aminokwas ważny dla układu immunologicznegoWsparcie prawidłowej produkcji kolagenu Swanson AjiPu..
  34,99 zł Bez podatku:34,99 zł
  JARROW L-Tyrosine 500mg 100 kaps.
  -58 % Brak na magazynie
  Producent: Jarrow Formulas
  Wpływa korzystnie na koncentrację, pamięć i czujność Wspomaga syntezę neuroprzekaźników w mózgu Zmniejsza podatność na czynniki stresogenne Redukuje uczucie zmęczenia psychicznego Sprzyja poprawie samopoczuciaJarrow L-Tyrosine to suplement diety zawierający czystą L-tyrozynę, będącą..
  39,90 zł 16,90 zł Bez podatku:16,90 zł
  SWANSON AjiPure L-Cysteine 500mg 30 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  L-cysteina AjiPure®  zamknięta w wegetariańskich kapsułkach  Aminokwas farmaceutycznej jakości i czystości  (99-100%)  Może mieć korzystny wpływ na kondycję skóry i włosów Wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne Pełni funkcję prekursora glutationu Swan..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  SWANSON AjiPure Glycine 500mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Glicyna wyprodukowana opatentowaną metodą AjiPure®  Aminokwas farmaceutycznej jakości i czystości Odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiejIstotny neuroprzekaźnik w OUN Ważny składnik kolagenu Swanson AjiPure® Glycine to suplement diety w skład którego wchodzi glicy..
  17,99 zł Bez podatku:17,99 zł
  Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności