Menu
Koszyk

Pozostałe aminokwasy

Organizm sportowca, jak powszechnie wiadomo, znosi ponadprzeciętne przeciążenia niemal codziennie, co nie pozostaje bez odzewu. W wyniku tak mocnego „wykorzystywania” organizmu, wymaga on szczególnej opieki zarówno w zakresie samego aparatu ruchu, jak i niektórych narządów wewnętrznych. W przeciwnym razie sportowcy narażają się na zwiększenie ryzyka wystąpienia kontuzji czy też chorób, co w obu przypadkach wymusza przerwy w treningach, tym samym zatrzymując progres.

Aby wspomóc procesy regeneracyjne czy też odporność swojego ciała, warto włączyć do suplementacji aminokwasy, będące jednocześnie cegiełkami budującymi białka, jak również substratami do syntezy potężnych antyoksydantów o licznych funkcjach w organizmie, takich jak na przykład glutation czy SAMe. Dysponują one niezwykle szerokim spektrum właściwości przeciwzapalnych, wspierających pracę stawów i mięśni, jak również wątroby i nerek.

Producent: Swanson
Cztery aminokwasy kluczowe dla układu sercowo-naczyniowego Farmaceutyczna jakość dzięki zastosowaniu formuły AjiPure®  Kapsułki odpowiednie dla osób na diecie wegetariańskiej Prosty sposób na zwiększenie podaży aminokwasów Niemal 100% czystość aminokwasówSwanson AjiPure® Car..
34,99 zł Bez podatku:34,99 zł
Producent: Swanson
L-Lizyna farmaceutycznej jakości w wegetariańskich kapsułkach  Opracowana w oparciu o opatentowaną technologię AjiPure®  Bardzo wysoka czystość (99-100%) substancji aktywnej Aminokwas ważny dla układu immunologicznegoWsparcie prawidłowej produkcji kolagenu Swanson AjiPu..
34,99 zł Bez podatku:34,99 zł
Producent: Jarrow Formulas
Wpływa korzystnie na koncentrację, pamięć i czujność Wspomaga syntezę neuroprzekaźników w mózgu Zmniejsza podatność na czynniki stresogenne Redukuje uczucie zmęczenia psychicznego Sprzyja poprawie samopoczucia Jarrow L-Tyrosine to suplement diety zawierający czystą L-tyrozynę, będącą..
49,90 zł Bez podatku:49,90 zł
Producent: Swanson
Glicyna wyprodukowana opatentowaną metodą AjiPure®  Aminokwas farmaceutycznej jakości i czystości Odpowiedni dla osób na diecie wegetariańskiejIstotny neuroprzekaźnik w OUN Ważny składnik kolagenu Swanson AjiPure® Glycine to suplement diety w skład którego wchodzi glicy..
19,99 zł Bez podatku:19,99 zł
SWANSON AjiPure L-Cysteine 500mg 30 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Swanson
L-cysteina AjiPure®  zamknięta w wegetariańskich kapsułkach  Aminokwas farmaceutycznej jakości i czystości  (99-100%)  Może mieć korzystny wpływ na kondycję skóry i włosów Wykazuje silne właściwości antyoksydacyjne Pełni funkcję prekursora glutationu Swan..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności