Menu
Koszyk

Chrom

Chrom jest jednym z pierwiastków śladowych, które uznaje się za niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Jego aktywność biologiczna ściśle łączy się z funkcją insuliny. Pierwiastek ten wchodzi w skład tzw. Czynnika tolerancji glukozy (GTF), zaangażowanego w metabolizm glukozy, aminokwasów i kwasów tłuszczowych. Niedobór chromu wydaje się zwiększać ryzyko rozwoju cukrzycy oraz chorób układu sercowo-naczyniowego.

Zwiększone zapotrzebowanie na chrom obserwuje się m.in. u osób narażonych na intensywny wysiłek fizyczny i żyjących w ciągłym stresie. Przypuszcza się, że stosowanie diety wysokowęglowodanowej także wymaga dostarczania większej ilości chromu. Niedobory można łatwo wyrównać z pomocą suplementów diety. Warto wiedzieć, że za najlepiej przyswajalne formy tego pierwiastka są uznawane chelaty aminokwasowe, pikolinian chromu oraz nikotynian chromu. Można je znaleźć w ofercie naszej firmy.


NOW FOODS Chromium Picolinate 200mcg 100 kaps.
Nowość
Producent: Now Foods
Wykazuje pozytywny wpływ na układ krążeniaWspiera zachodzenie procesów metabolicznychPomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozyPromuje utratę zbędnych kilogramówNow Foods Chromium Picolinate to suplement diety w kapsułkach, który dostarcza wysoko przyswajalnej formy chromu. Pomaga on w procesie odchu..
24,90zł Bez podatku:24,90zł
SWANSON Chromium Picolinate 200mcg 100 kaps.
2-3 dni
Producent: Swanson
Wysoce biodostępna i łatwo przyswajana forma chromu Pomaga utrzymać prawidłowy poziom cukru we krwiWażny dla zdrowia układu sercowo-naczyniowegoWspiera metabolizm składników odżywczychSprzyja poprawie insulinowrażliwości   Swanson Chromium Picolinate to suplement diety w skład którego..
0,00zł Bez podatku:0,00zł
Producent: Olimp
Chrom w łatwo przyswajalnej formie pikolinianu Wysoka dawka – aż 200µg chromu w tabletce Wsparcie metabolizmu tłuszczy oraz białek Pomoc w regulacji poziomu cukru we krwi Skuteczna profilaktyka niedoborów Olimp Chrom Activ to suplement diety zawierający chrom – pierwiastek o dużym..
12,99zł Bez podatku:12,99zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności