Menu
Koszyk

  Monohydrat kreatyny

  Jeśli chodzi o suplementy o działaniu promującym przyrost masy i siły mięśniowej oraz przyspieszającym procesy odbudowy organizmu, niewątpliwym królem jest monohydrat kreatyny. Jest on jednocześnie jednym z najlepiej przebadanych suplementów, który ponadto cechuje się niską ceną.

  Związek ten to tripeptyd będący połączeniem wody oraz kreatyny, a jego działanie opiera się na zwiększaniu zapasów wysokoenergetycznych związków, przez co podnosi zdolności wysiłkowe sportowców. Dodatkowym benefitem jest szybsza regeneracja potreningowa oraz zwiększona retencja wody, co także sprzyja reakcjom anabolicznym oraz zwiększa wielkość mięśni. Prezentowane preparaty umożliwiają przełamanie stagnacji w rozwoju sportowym przy zachowaniu rozsądnych nakładów finansowych.

  EFX Kre-Alkalyn 240 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: EFX Sports
  Buforowany monohydrat kreatyny, cechujący się wysoką przyswajalnościąZwiększa poziom siły i wytrzymałości mięśniowejPromuje budowę masy mięśniowejEFX Kre-Alkalyn dostarcza buforowanego monohydratu kreatyny, cechującego się wysokim stopniem przyswajalności oraz stabilności chemicznej. Suplementacja k..
  119,00 zł Bez podatku:119,00 zł
  OLIMP Creatine Monohydrate Creapure 500g
  Brak na magazynie
  Producent: Olimp
  Mikronizowany monohydrat – Creapure®Stwarza sprzyjające warunki do anabolizmuWpływa na przyrost beztłuszczowej masy ciałaRedukuje uczucie zmęczenia i znużeniaPodnosi zdolności wysiłkoweWspomaga resyntezę ATP Olimp Creatine Monohydrate Creapure to najwyższej jakości suplement diety, który składa..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  CONTROLLED LABS Green Might 436g
  Brak na magazynie
  Producent: Controlled Labs
  Monohydrat kreatyny w połączeniu z tauryną i ekstraktami roślinnymi Zawiera naturalne substancje poprawiające ukrwienie mięśniZwiększa wydolność i wytrzymałość mięśniowąRedukuje odczuwanie zmęczeniaControlled Labs Green Might to suplement przedtreningowy, skutecznie poprawiający możliwości wysi..
  139,00 zł Bez podatku:139,00 zł
  TREC Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine 900g
  Brak na magazynie
  Producent: Trec Nutriton
  Mikronizowany monohydrat kreatyny z dodatkiem tauryny i witaminy CKorzystnie wpływa na zdolności wysiłkowe organizmuZwiększa odporność na zmęczeniePoprawia nawodnienie tkanekTrec Creatine Micronized 200 Mesh + Taurine to suplement zawierający najwyższej jakości mikronizowany monohydrat kreatyny, wzb..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  ACTIVLAB Creatine Capsules 300 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Activlab
  Monohydrat kreatyny w kapsułkach Podnosi siłę i wytrzymałość mięśniową Opóźnia odczuwanie zmęczenia Promuje anabolizm mięśniowy Wzmaga produkcję ATPActivlab Creatine Capsules dostarcza czystego monohydratu kreatyny w każdej kapsułce. Kreatyna wzmaga produkcję energii w organizmie, c..
  0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
  EFX Kre-Alkalyn 120 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: EFX Sports
  Buforowany monohydrat kreatyny, cechujący się wysoką przyswajalnościąZwiększa poziom siły i wytrzymałości mięśniowejPromuje budowę masy mięśniowejEFX Kre-Alkalyn dostarcza buforowanego monohydratu kreatyny, cechującego się wysokim stopniem przyswajalności oraz stabilności chemicznej. Suplementa..
  59,90 zł Bez podatku:59,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności