Menu
Koszyk

Koenzym Q10

Koenzym Q10 to organiczny związek chemiczny przynależący do chinonów. Jest naturalnie syntetyzowany w ludzkim organizmie; powszechnie występuje również w pożywieniu. W ustroju bierze udział w procesie produkcji energii, odpowiadając za transport elektronów w łańcuchu oddechowym. Oprócz tego jest potężnym przeciwutleniaczem. Sprzyja zdrowiu układu sercowo-naczyniowego, wykazuje też działanie przeciwstarzeniowe. Wraz w wiekiem jego poziom w organizmie obniża się, a jednym ze sposobów zapobiegania temu zjawisku jest przyjmowanie koenzymu Q10 w postaci suplementu diety.

W naszym sklepie dostępne są najlepsze preparaty z koenzymem Q10, zarówno przeznaczone dla osób dorosłych, jak i dla dzieci. Oferujemy suplementy zawierające koenzym Q10 w formie utlenionej albo zredukowanej. W sprzedaży posiadamy również Kaneka Ubiquinol™ - wysoce biodostępny i doskonale przyswajalny koenzym Q10 najnowszej generacji.

Producent: Doctor’s Best
Koenzym Q10 z bioperyną zwiększającą wchłanialność Ochrona naczyń krwionośnych Wspomaganie pracy serca Skuteczny antyoksydantBez glutenuDoctor's Best High Absorption CoQ10 to suplement diety zawierający koenzym Q10 z dodatkiem bioperyny, zapewniającej większą biodostępność preparatu. ..
99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
ALINESS UbiquinoN Koenzym Q10 100mg 100 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Aliness
Stabilizacja procesów energetycznych komórek Wzrost energii i redukcja uczucia zmęczenia Wsparcie układu sercowo-naczyniowego Właściwości antyoksydacyjne Aliness UbiquinoN Koenzym Q10 to wysokiej jakości suplement diety zawierający naturalny koenzym Q10, który wspomaga pracę komórek o..
44,90 zł Bez podatku:44,90 zł
HEPATICA PQQ + CoQ10 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Hepatica
Źródło dwóch synergistycznie działających substancji Kompleksowe wsparcie i ochrona mitochondriów Korzystny wpływ na funkcje kognitywne Odpowiedni dla wegetarian i wegan Silne działanie antyoksydacyjne Hepatica PQQ + CoQ10 to suplement diety zawierający dwie synergistycznie działaj..
99,90 zł Bez podatku:99,90 zł
LAB ONE No1 Coenzyme Q10 60 kaps.
Brak na magazynie
Producent: Lab One
Źródło koenzymu Q10 w zredukowanej, łatwo przyswajalnej formie Wsparcie układu sercowo-naczyniowego Pomoc w regulacji profilu lipidowego Działanie antyoksydacyjne Zdrowy wygląd skóry Lab One No1 Coenzyme Q10 to suplement diety zawierający koenzym Q10 w formie wysoce przyswajalnego ub..
0,00 zł Bez podatku:0,00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności