Menu
Koszyk

  Cordyceps

  Cordyceps jest grzybem rosnącym w południowej Azji, używanym od wieków w tradycyjnej medycynie chińskiej. Jego obecne zastosowanie opiera się na wykorzystaniu działania adaptogennego, które polega na wsparciu przystosowania się organizmu do nowych warunków i ochrony przed następstwami stresu.

  Substancje zawarte w wyciągu z grzyba zwiększają koncentrację ATP - molekuły, wykorzystywanej przez wszystkie komórki jako źródło energii metabolicznej. Dzięki temu wspomaga to zdecydowanie bardziej wydajną pracę wielu organów, w tym również mózgu i mięśni. Wszystkich, którzy chcą wykorzystać ten naturalny potencjał, zapraszamy do zapoznania się z ofertą różnych form preparatów cordycepsu.

  SWANSON Cordyceps Complex 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Swanson
  Zaawansowana mieszanka trzech popularnych grzybów medycznych Ekstrakty standaryzowane na zawartość substancji bioaktywnychZawiera wyciąg z kordycepsu, grzybków Reishi oraz ShiitakeSprzyja wzmocnieniu kondycji psychofizycznej organizmuDostępny w kapsułkach odpowiednich dla wegetarian Swanso..
  49,99 zł Bez podatku:49,99 zł
  HEPATICA Cordyceps 60 kaps.
  Brak na magazynie
  Producent: Hepatica
  Standaryzowany ekstrakt z grzybni maczużnika chińskiego Wspomaga naturalną odporność organizmu na infekcje Wspiera wydolność fizyczną, zwłaszcza u sportowców Pomaga przystosować się do warunków stresowych Pomocny w problemach z potencją i niskim libidoHepatica Cordyceps to naturalny..
  29,90 zł Bez podatku:29,90 zł
  Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności