Menu
Koszyk

  SWANSON Magnesium Citrate Powder 227g

  SWANSON Magnesium Citrate Powder 227g
  Brak na magazynie
  SWANSON Magnesium Citrate Powder 227g
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson

  Suplement diety zawierający magnez w łatwo przyswajalnej formie cytrynianu w proszku. Magnez posiada liczne właściwości zdrowotne, dzięki czemu praktycznie zawsze wymieniany jest jako jeden z najważniejszych minerałów, występujących w ludzkim organizmie. Cytrynian magnezu powstaje w wyniku połączenia kwasu cytrynowego z węglanem magnezu, dzięki czemu tworzy bardzo przyswajalną formę magnezu. Jego niedobory mogą przejawiać się nerwowością, przewlekłym zmęczeniem oraz skurczami. Warto pamiętać, że magnez wpływa zarówno na kondycję psychiczną jak również na prawidłowe funkcjonowanie układu naczyniowo-sercowego. Jest też elementem budulcowym dla naszych kości i zębów.    


  Magnez posiada szeroką gamę właściwości zdrowotnych:

  • Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia
  • Pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej
  • Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni
  • Pomaga w prawidłowej syntezie białka
  • Pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych
  • Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów
  • Odgrywa rolę w procesie podziału komórek

  Cytrynian magnezu w proszku od firmy Swanson, polecany jest zarówno w przypadku niedoborów magnezu jak również w ramach profilaktyki. Przede wszystkim, poleca się magnez osobom funkcjonującym w warunkach stresu, przemęczonym, mającym problemy ze zdrowym snem, miewającym zmienne nastrój. Utrzymanie poziomu magnezu w organizmie w normie sprzyjać może poprawie samopoczucia oraz wzrostowi energii do działania. Magnez polecany jest zarówno aktywnym sportowcom, osobom starszym jak również dzieciom i młodzieży, jako forma naturalnego wsparcia nauki w szkole.

  Dzięki sproszkowanej formie suplementu nie musicie łykać kolejnych tabletek a przy okazji możecie spożywać magnez w dokładnie takich dawkach jakie zostaną Wam zalecone przez dietetyka.

  Skład: Cytrynian magnezu.

  Przydatność do spożycia:
  Data podana na opakowaniu jest datą produkcji, a nie datą przydatności do spożycia. Aby otrzymać datę przydatności, należy do daty produkcji dodać 2 lata.


  Wartości odżywcze:
  1/2 łyżeczki = Magnez (z cytrynianu magnezu) w ilości 315 mg tj. 84 % ZDS

  % ZDS - Zalecane Dzienne Spożycie

  Przeciwwskazania:
  Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Uczulenie na którykolwiek ze składników.

  Stosowanie:
  Jako suplement diety pół łyżeczki wymieszać ze szklanką wody lub ulubionego napoju, raz dziennie. Maksymalna dzienna porcja, to pół łyżeczki.

  Przechowywanie:
  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.

  Ważne:
  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:
  Swanson Health Products,
  Fargo, ND 58108, USA.

  Dystrybutor:
  Pro Sport s.c.,
  Mikołaj Filarski, Małgorzata Majdaniec,
  ul. Pogodna 18,
  71-376 Szczecin.

  UWAGA OPIS AUTORSKI FITNESS-FOOD.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie ww. opisu produktu jest zabronione. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za wykorzystanie jednego opisu naszego autorstwa wynosi 10.000 zł netto.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności