Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST B Complex 30 kaps

  DOCTOR'S BEST B Complex 30 kaps
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST B Complex 30 kaps
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Sytuacje stresowe i zbyt mała ilość snu sprawia że nasze nadnercza muszą pracować ciężej,a by pomóc organizmowi sprostać zwiększonym zapotrzebowaniom metabolicznym i wesprzeć organizm w walce ze stresem. Proces ten może również wyczerpać niezbędne składniki odżywcze niezbędne do utrzymania optymalnych funkcji nadnerczy i statusu antyoksydacyjnego. B complex to celowana kombinacja witamin B6, B12, kwasu pantotenowego, kwasu foliowego i witaminy C w ilościach niezbędnych do uzupełnienia i utrzymania optymalnego poziomu witaminy B w organizmie.

  Ważne jest codzienne uzupełnianie witamin z grupy B. Są  one rozpuszczalne w wodzie i łatwo wypłukiwane  z organizmu. Dodatkowo stres, niektóre leki i napoje alkoholowe mogą szybko wyczerpać rezerwy witaminy B w organizmie. Niedobór jednej witaminy z complexu  może wpływać na optymalne funkcjonowanie układów narządów w całym organizmie.

  Twoje ciało nie jest w stanie przechowywać znacznych ilości tych witamin, co sprawia, że ​​konieczne jest ciągłe uzupełnianie zapasów w celu utrzymania dobrego samopoczucia.

   Witaminy z grupy B:

  • przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego
  • pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego
  • pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu błon śluzowych
  • pomagają w utrzymaniu prawidłowego stanu czerwonych krwinek
  • pomagają zachować zdrową skórę
  • pomagają w utrzymaniu prawidłowego widzenia
  • przyczyniają się do utrzymania prawidłowego metabolizmu żelaza
  • pomagają w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym
  • przyczyniają się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia

  Produkt oryginalny i zafoliowany, z wieczkiem zabezpieczającym wewnątrz.

  Dawkowanie (wg producenta): 1 kapsułka dziennie po posiłku (do 3 dziennie pod nadzorem specjalisty). Dzieci w wieku 9-18 lat 1 kapsułka dziennie. Niezalecany dla dzieci poniżej 9 roku życia.

  Liczba tabletek w opakowaniu: 30

  Kraj pochodzenia: USA.

  Przeciwwskazania:

  Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących piersią. Uczulenie na którykolwiek ze składników.
  Stosowanie
  Jedna kapsułka dziennie podczas posiłku. Maksymalna dzienna porcja, to 1 kapsułka.

  Przechowywanie:
  Przechowywać w temperaturze pokojowej w suchym i ciemnym miejscu, z dala od małych dzieci. Nie używać, jeśli opakowanie było uszkodzone lub ze zdjętą folią.
  Ważne:
  Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) prawidłowo zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia i prawidłowy tryb życia jest ważny dla funkcjonowania organizmu człowieka. Nie należy przekraczać maksymalnej zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

  Producent:
  Doctor's Best, Inc.
  San Clemente, CA 92673, Stany Zjednoczone 

   

  UWAGA OPIS AUTORSKI FITNESS-FOOD.PL – kopiowanie oraz rozpowszechnianie ww. opisu produktu jest zabronione. Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za wykorzystanie jednego opisu naszego autorstwa wynosi 10.000 zł netto.

   

   

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności