Menu
Koszyk

  BIO PLANETE Olej kokosowy Extra Virgin BIO 200ml

  BIO PLANETE Olej kokosowy Extra Virgin BIO 200ml
  Brak na magazynie
  BIO PLANETE Olej kokosowy Extra Virgin BIO 200ml
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł

  Olej kokosowy to cenny aczkolwiek nie doceniany jeszcze u nas produkt dlatego polecamy Państwu zwrócenie na niego uwagi.

  • Tłuszcz kokosowy jest naturalnym źródłem średniołańcuchowych kwasów tłuszczowych (MTC), które w odróżnieniu od innych tłuszczy, nie odkładają się w organizmie w postaci niechcianej tkanki tłuszczowej. W procesie trawienia tłuszczy MTC nie są potrzebne enzymy ani żółć, ponieważ są one wchłaniane bezpośrednio przez wątrobę uwalniając przy tym energię. Dzięki tym właściwościom, tłuszcz kokosowy poleca się sportowcom (szybko dostępna energia) oraz osobom odchudzającym się.
  • Tłuszcz kokosowy nie utlenia się. Po otwarciu opakowania może być przechowywany nawet przez rok i nie jełczeje.    
  • Tłuszcz kokosowy jest idealny do smażenia, bardzo dobrze wchłania się w mięsa i warzywa. Wysoka temperatura dymienia tłuszczu kokosowego pozwala na długotrwałe smażenie bez ryzyka degradacji tłuszczu i wyzwalania substancji rakotwórczych. Konsystencja tłuszczu kokosowego powoduje, że jest to doskonały dodatek do pieczywa, a także idealnie zastępuje masło w pieczeniu dietetycznych deserów i ciast.              

   

  Pojemność: 200ml / 400ml

  Skład: olej kokosowy nierafinowany, tłoczony na zimno (extra virgin z pierwszego tłoczenia), lekko wyczuwalny aromat kokosa

  Tłuszcz kokosowy

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności