Menu
Koszyk

VIANDS Mąka z kasztanów jadalnych BIO 250g

VIANDS Mąka z kasztanów jadalnych BIO 250g
Brak na magazynie
VIANDS Mąka z kasztanów jadalnych BIO 250g
0,00 zł
Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Viands

Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

Do najważniejszych zalet mąki kasztanowej zalicza się to, że w przeciwieństwie do mąki zbożowej, nie zawiera glutenu. Jest jednym z trzech produktów polecanych przez Św. Hildegardę jako będących w pełni przyswajalnych przez organizm. Te produkty to oczywiście orkisz, koper włoski oraz właśnie kasztany jadalne.

Mąka kasztanowa jest lekkostrawna przez co poleca się ją przy dolegliwościach żołądka. Bogata w cukry o wolnym wchłanianiu, co ma znaczenie przy długim wysiłku fizycznym czy intelektualnym, dlatego polecana dla sportowców lub osób uczących się również w celu zwiększenia ogólnej wydolności energetycznej, wytrzymałości i kondycji.

Waga: 250g

 

Produkt bezglutenowy

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności