Menu
Koszyk

  VIANDS Mąka z kasztanów jadalnych BIO 250g

  VIANDS Mąka z kasztanów jadalnych BIO 250g
  Brak na magazynie
  VIANDS Mąka z kasztanów jadalnych BIO 250g
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Viands

  Ekologiczna mąka kasztanowa otrzymywana jest w wyniku zmielenia suszonych kasztanów jadalnych. Bardzo dobrze miesza się z innymi mąkami. Nadaje potrawom wyjątkowy smak. Polecamy do wypieku chleba, ciast, naleśników, makaronów.

  Do najważniejszych zalet mąki kasztanowej zalicza się to, że w przeciwieństwie do mąki zbożowej, nie zawiera glutenu. Jest jednym z trzech produktów polecanych przez Św. Hildegardę jako będących w pełni przyswajalnych przez organizm. Te produkty to oczywiście orkisz, koper włoski oraz właśnie kasztany jadalne.

  Mąka kasztanowa jest lekkostrawna przez co poleca się ją przy dolegliwościach żołądka. Bogata w cukry o wolnym wchłanianiu, co ma znaczenie przy długim wysiłku fizycznym czy intelektualnym, dlatego polecana dla sportowców lub osób uczących się również w celu zwiększenia ogólnej wydolności energetycznej, wytrzymałości i kondycji.

  Waga: 250g

   

  Produkt bezglutenowy

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności