Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Acai 500mg 120 kaps.

  DOCTOR'S BEST Acai 500mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Acai 500mg 120 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Liofilizowane jagody acai w kapsułkach
  • Produkt zaliczany do grona superfoods 
  • Odpowiedni dla wegetarian i wegan  
  • Bogactwo składników odżywczych   
  • Silny potencjał przeciwutleniający 

  Doctor's Best Acai to suplement diety zawierający sproszkowane, dojrzałe jagody acai, zamknięte w wegetariańskich kapsułkach. Owoce poddano procesowi liofilizacji, dzięki któremu wartości odżywcze produktu pozostają nie zmienione w stosunku do surowca.  

  Acai (Euterpe oleracea) to egzotyczne, jadalne owoce rosnące na drzewach palmowych występujących w amazońskich lasach tropikalnych. Rdzenni Indianie od wieków traktowali je zarówno jako pokarm, jak i surowiec leczniczy. 

  Jagody acai są zaliczane do kategorii superfoods. Pod względem wartości odżywczej deklasują  praktycznie wszystkie inne naturalne surowce. Zawierają witaminy (A, B1, B2, C, E), minerały (wapń, potas, żelazo, fosfor, cynk, magnez, selen), kwasy tłuszczowe (w tym kwasy omega-6 i omega-9), węglowodany, białko o znakomitym aminogramie oraz błonnik. 

  Prozdrowotne właściwości przypisywane jagodom acai wynikają głównie z obecności antyoksydantów. Owoce te cechują się nie tylko niespotykanie wysoką zawartością przeciwutleniaczy, ale też ich ogromną różnorodnością. Wśród nich można wyodrębnić antocyjany, bioflawonoidy, fitosterole. W grupie antocyjanów na uwagę zasługuje wyjątkowo wysoki poziom cyjanidyny i 3-glukozyd cyjanidyny. 

  Dzięki zdolności do usuwania wolnych rodników przeciwutleniacze obecne w jagodach acai mogą wzmocnić antyoksydacyjny potencjał organizmu. To z kolei sprzyja utrzymaniu zdrowia i prawidłowych funkcji wielu układów i narządów. Uważa się też, że odpowiednia podaż antyoksydantów może działać stymulująco na procesy immunologiczne. 

  Podsumowując, Doctor's Best Acai to wysokiej jakości preparat, który pomaga wzbogacić dietę o składniki odżywcze i antyoksydanty. Może być stosowany przez osoby preferujące dietę wegetariańską lub wegańską. 

  Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 120
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Proszek z acai500 mg
  Pozostałe składniki: Celuloza modyfikowana (wegetariańska kapsułka), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (źródło roślinne).
  Dorośli: 1 kapsułka dziennie, niezależnie od posiłku, lub zgodnie z zaleceniami specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności