Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Noni Concentrate 650mg 120 kaps.

  DOCTOR'S BEST Noni Concentrate 650mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Noni Concentrate 650mg 120 kaps.
  94,90 zł
  Bez podatku: 94,90 zł
  • Skoncentrowana dawka organicznych owoców Noni
  • Źródło wielu cennych substancji biotaktywnych
  • Naturalnie wzmacnia tarczę antyoksydacyjną
  • Wspiera układ odpornościowy

  Doctor's Best Noni Concentrate zawiera sproszkowane organiczne owoce morwy indyjskiej (Morinda citrifolia L.), zamknięte w wegetariańskich kapsułkach. Taka forma pozwala cieszyć się korzyściami płynącymi ze spożywania tej rośliny, jednocześnie maskując jej naturalny, niezbyt atrakcyjny aromat i gorzkawo-cierpki smak

  Morwa indyjska, znana powszechnie jako Noni, to cenna roślina o szerokich właściwościach terapeutycznych. Sok z morwy indyjskiej tradycyjnie stosowany jest przez ludność zamieszkującą Południowo-Wschodnią Azję oraz Południowy Pacyfik, w celu zwalczania wielu dolegliwości, takich jak np. przeziębienia, nadciśnienie, cukrzyca, a także stany lękowe lub depresja. 

  W owocach Noni odkryto ponad 100 substancji o udowodnionej aktywności biologicznej, w tym m.in. flawonoidy (kwercetyna, rutyna), fitosterole, terpenoidy, irydoidy oraz mikroelementy i witaminy (witamina C i E, biotyna, foliany).

  Noni słynie z tego, że może wzmacniać ochronę przed uszkodzeniami oksydacyjnymi wywoływanymi przez wolne rodniki tlenowe. Silne właściwości przeciwutleniające zawdzięcza głównie zawartości witaminy C i E, beta karotenu i związków irydoidowych. 

  Szczególne korzyści ze stosowania preparatów na bazie Noni mogą zaobserwować osoby narażone na dym tytoniowy. Oprócz neutralizacji wolnych rodników, morwa może obniżać poziom rakotwórczych substancji chemicznych oraz normalizować stężenie cholesterolu we krwi. I choć roślina ta nie redukuje wszystkich negatywnych skutków związanych z paleniem i nie zastąpi rzucenia nałogu, to w pewnym stopniu może zniwelować niekorzystne zmiany zachodzące w organizmie pod wpływem tego czynnika. 

  Podsumowując, Doctor's Best Noni Concentrate to oparty na naturalnym składniku suplement diety, który wszechstronnie wspiera funkcjonowanie całego organizmu. 

  Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Organiczne owoce Noni (Morinda citrifolia) użyto 100% organicznego materiału1300 mg
  Pozostałe składniki: Celuloza modyfikowana (kapsułka wegetariańska).
  Przyjmować 2 kapsułki dziennie na czczo lub z posiłkiem lub wedle zaleceń specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności