Menu
Koszyk

  SWANSON Catuaba Bark 465mg 120 kaps.

  SWANSON Catuaba Bark 465mg 120 kaps.
  Brak na magazynie
  SWANSON Catuaba Bark 465mg 120 kaps.
  29,99 zł
  Bez podatku: 29,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Sproszkowana kora Catuaba w kapsułkach
  • Sprzyja poprawie sprawności seksualnej
  • Tradycyjny, brazylijski afrodyzjak 
  • Promuje dobre samopoczucie 
  • Odpowiedni dla obu płci 

  Swanson Catuaba Bark to suplement diety zawierający sproszkowaną korę Erythroxylum catuaba – amazońskiego drzewa cieszącego się opinią naturalnego, silnego afrodyzjaka.   

  Erythroxylum catuaba to roślina pochodząca z lasów deszczowych Amazonii. Surowcem terapeutycznym jest jej kora. W tradycyjnej medycynie brazylijskiej stosuje się ją jako środek pobudzający ośrodkowy układ nerwowy i silny afrodyzjak. Przypuszcza się, że za takie właściwości odpowiadają związki biologicznie czynne znalezione w korze - głównie alkaloidy (w tym unikalne catuabiny A,B i C), fitosterole oraz flawonoidy.  

  Kora catuaba jest postrzegana jako silny i skuteczny afrodyzjak. Może przyczynić się do polepszenia jakości życia seksualnego u obu płci. Nie zidentyfikowano dokładnego mechanizmu jej działania. Przypuszcza się, że substancje biologicznie czynne obecne w roślinie sprzyjają zwiększeniu poziomu tlenku azotu, co może przełożyć się na łatwiejsze osiąganie i utrzymanie erekcji u mężczyzn oraz poprawę ukrwienia narządów płciowych u kobiet. Naukowcy podkreślają jednak, że nie można wykluczyć aktywności owych substancji w układzie hormonalnym. 

  W niektórych częściach świata kora catuaba jest traktowana jako stymulant. Jej zwolennicy przekonują, że daje ona potężny zastrzyk naturalnej energii i sił witalnych, a dodatkowo redukuje stres. Naukowcy przypuszczają, że występujące w korze alkaloidy mogą oddziaływać na układ dopaminergiczny. Dopamina nie dosyć, że odgrywa kluczową rolę w układzie nagrody i odpowiada za poziom motywacji, to wpływa również na odczuwanie orgazmu.  

  Podsumowując, Swanson Catuaba Bark to wygodny sposób na włączenie do diety kory catuaba. Kapsułki idealnie sprawdzą się u osób, które nie przepadają za piciem naparów ziołowych. 

  Wielkość opakowania: 120 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 120
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Sproszkowana kora Catuaba (Erythroxylum catuaba)465 mg*
  Pozostałe składniki: Żelatyna, mąka ryżowa, stearynian magnezu.
  Przyjmować 1 kapsułkę raz lub dwa razy dziennie, popijając wodą.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności