Menu
Koszyk

  TREC Ręcznik 150x75 cm

  TREC Ręcznik 150x75 cm
  Brak na magazynie
  TREC Ręcznik 150x75 cm
  55,00 zł
  Bez podatku: 55,00 zł
  • Wykonany z grubej, zmiękczanej bawełny
  • Idealny na trening, jak i pod prysznic
  • Niebagatelny, indywidualistyczny styl
  • Świetne pochłanianie wilgoci
  • Delikatny w dotyku

  Trec Ręcznik to wysokiej jakości produkt wykonany z grubej, zmiękczanej bawełny, co umożliwia jego wszechstronne zastosowanie w sytuacjach wymagających usunięcia nadmiernej wilgoci.

  Pomimo tego, iż akcesoria potrzebne na siłownię kojarzą się głównie z asortymentem, który poprawia efektywność wykonywanych ćwiczeń, ręcznik także okazuje się być bardzo ważnym wyposażeniem zabieranym przez sportowca.

  Wiele siłowni dba o czystość użytkowanych sprzętów, tak aby mogły one służyć przez długie lata, ale także nie okazały się nośnikiem bakterii. Wykonany z wysokogatunkowej bawełny ręcznik idealnie spełni swoje zadanie. Wchłaniając pot z ciała osoby ćwiczącej podczas wykonywania ćwiczeń, jak i pomiędzy seriami, podniesie komfort zarówno posiadacza, a także osób użytkujących sprzęt bezpośrednio po nim.

  Wymagający trening, który dosłownie wyciska „siódme poty”, kieruje sportowca pod kabinę prysznicową. Ręcznik może także sprawdzić się jako akcesorium higieniczne. Idealnie absorbuje wilgoć z powierzchni ciała, nie pozostawiając kropli wody po wykonanej kąpieli.

  Dodatkowo warto wspomnieć o walorach estetycznych akcesorium. Elegancki kolor i motywujący napis „I’m ready”, ewidentnie wskazują na profesjonalne podejście właściciela do pracy nad swoimi słabościami. Ponadto nie skazuje na prześmiewcze spojrzenia partnerów treningowych.

  Podsumowując, Trec Ręcznik to produkt przeznaczony dla osób, które cenią sobie wysokiej jakości akcesoria, sprawdzające się zarówno na sali treningowej, jak i pod prysznicem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności