Menu
Koszyk

  TREC Rękawice Power Max

  TREC Rękawice Power Max
  Brak na magazynie
  TREC Rękawice Power Max
  89,90 zł
  Bez podatku: 89,90 zł
  • Rękawice treningowe wykonane ze skóry oraz perforowanego materiału
  • Gumowe wstawki zapobiegające wyślizgiwaniu się ciężaru
  • Chronią przed powstawaniem odcisków
  • Dobrze pochłaniają wilgoć

  Trec Power Max to skórzane rękawice treningowe, zapewniające komfort i wygodę podczas podnoszenia ciężarów. Rękawice posiadają szerokie zapięcie na rzep oraz wyłożoną gumowym materiałem wewnętrzną część, która zapobiega wyślizgiwaniu się ciężarów z dłoni.

  Komfort i wygoda
  Rękawice zwiększają ochronę przed powstawaniem odcisków podczas wykonywania ćwiczeń z wolnym ciężarem. Wykonana z odpornej na wycieranie gumy część wewnętrzna, zwiększa pewność chwytu i zapobiega wyślizgiwaniu się ciężarów. Solidne zapięcie na gruby rzep dodatkowo zwiększa stabilność nadgarstków. Wnętrze rękawicy pokryte jest miękką tkaniną, która z powodzeniem pochłania wilgoć. 

  Jakość wykonania
  Rękawice wykonane są z dobrej jakości materiałów, które wytrzymają wiele ciężkich sesji treningowych. Połączenie skórzanych elementów uzupełnia odporna na ścieranie guma oraz solidne zapięcie na rzep. Rękawice cieszą także oko, ponieważ zastosowano w nich stylowe połączenie czarnej skóry i barwnego, perforowanego materiału, które uzupełnia logo producenta na zapięciu. 

  Podsumowując, Trec Power Max to wysokiej jakości rękawice treningowe, zapewniające komfort oraz przeciwdziałające wyślizgiwaniu się ciężarów z rąk. 

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności