Menu
Koszyk

TREC Pill Box

TREC Pill Box
TREC Pill Box
4,90zł
Bez podatku: 4,90zł

Dostępne opcje

  • Idealny dla wszystkich, stosujących kilka monopreparatów
  • Wygoda transportu i przechowywania suplementów
  • Zdecydowanie łatwiejsze dawkowanie porcji
  • Wykonane z wytrzymałego materiału
  • Aż 5 sekcji – 3 mniejsze i 2 większe
  • Kilka opcji kolorystycznych

Trec Pill Box to wygodny w transporcie pojemnik na suplementy, wytworzony z odpornego tworzywa wysokiej jakości. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom, ułatwia podział i dawkowanie preparatów produkowanych w formie tabletek lub kapsułek.

Każdy sportowiec, niezależnie od dyscypliny i szczebla na którym trenuje, chcąc osiągnąć wspaniałe rezultaty musi podjąć odpowiednie kroki. Wymagający trening i zbilansowana dieta mogą okazać się niewystarczającym bodźcem. W takim wypadku należy sięgnąć po suplementy, bardzo często oferowane w formie tabletek lub kapsułek.

Aby uniknąć zabierania ze sobą kilku opakowań lub po prostu nie mieć do czynienia z sytuacją pominięcia dawki preparatów, warto zaopatrzyć się w stylowe pudełko na kapsułki. Producent zaprojektował je z myślą o osobach, przyjmujących kilka suplementów o różnych porach dnia. Zawartość 5 sekcji, w tym 2 większych i 3 mniejszych, pozwala z łatwością porcjować dawki. 

Ponadto, oprócz funkcjonalnych rozwiązań, ciekawa kolorystyka i napisy zagrzewające do walki o sportowe marzenia, stanowią dodatkową dawkę motywacji, pozwalając również spersonalizować planowany zakup.

Podsumowując, Trec Pill Box to akcesorium przydatne osobom, które ze szczególną troską dbają o swój reżim suplementacyjny. Z pewnością ułatwi dawkowanie i przenoszenie preparatów w torbie treningowej lub bagażu podręcznym.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności