Menu
Koszyk

OLIMP Usztywniacz / Stabilizator - Hardcore Wrist Wrap

OLIMP Usztywniacz / Stabilizator - Hardcore Wrist Wrap
Hot
OLIMP Usztywniacz / Stabilizator - Hardcore Wrist Wrap
29,00 zł
Bez podatku: 29,00 zł
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Producent: Olimp

Wysokiej jakości usztywniacz na nadgarstki
Zapewnia komfortowe wsparcie treningu
Zmniejsza ryzyko kontuzji nadgarstka
Solidne zapięcie na rzep VELCRO®

Olimp Hardcore Wirst Wrap zapewnia stabilizację oraz usztywnienie nadgarstka, zmniejszając ryzyko kontuzji podczas treningu. Komfortowy, miękki materiał zapinany jest na solidne rzepy VELCRO®, które gwarantują wsparcie nawet przy maksymalnych obciążeniach treningowych.

Zwiększona stabilność nadgarstka
Solidna owijka wokół nadgarstków wspiera ich stabilizację, co nieco odciąża pracę mięśni przedramion. Gdy siła mięśni przedramion jest niewystarczająca, użycie stabilizatora pomaga w bezpieczny sposób podnieść duże obciążenia.

Podtrzymuje ciepłotę nadgarstka
Stabilizator pomaga utrzymać optymalną temperaturę w obrębie stawu nadgarstkowego, co zapewnia odpowiednie smarowanie struktur przez maź stawową. Podczas ćwiczeń w klimatyzowanych pomieszczeniach oraz przy długich przerwach między seriami, staw może ulec wychłodzeniu, co znacząco zwiększa ryzyko kontuzji.

Komfort użytkowania
Miękki i dostosowujący się do rozmiarów nadgarstka materiał gwarantuje komfort noszenia. Z kolei solidne i wygodne rzepy VELCRO® umożliwiają łatwe i szybkie zakładanie i zdejmowanie akcesoriów.

Podsumowując, Olimp Hardcore Wirst Wrap to poprawiający komfort użytkowania stabilizator na nadgarstek. Pomaga podtrzymać temperaturę stawu, poprawić jego stabilność oraz zmniejszyć ryzyko kontuzji.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
Zła Dobra
Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności