Menu
Koszyk

  SWANSON AjiPure L-Methionine 60 kaps.

  SWANSON AjiPure L-Methionine 60 kaps.
  -17 % Brak na magazynie
  SWANSON AjiPure L-Methionine 60 kaps.
  59,99 zł
  49,99 zł
  Bez podatku: 49,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Swanson
  • Farmaceutycznej jakości i czystości L-metionina 
  • Opatentowana technologia produkcji AjiPure®  
  • Prekursor wielu ważnych substancji
  • Uczestnik procesów metylacji
  • Potężny antyoksydant 

  Swanson AjiPure® L-Methionine to suplement diety zawierający L-metioninę. Preparat został opracowany z wykorzystaniem unikalnej technologii produkcji, opatentowanej przez japońską firmę Ajinomoto. Cechuje się farmaceutyczną jakością i niemal stuprocentową czystością. 

  Metionina jest organicznym związkiem chemicznym z grupy aminokwasów białkowych. W ustroju stanowi substrat do produkcji substancji zaangażowanych w kluczowe procesy metaboliczne. Organizm ludzki jest pozbawiony możliwości syntezy metioniny, dlatego musi być ona dostarczana wraz z pożywieniem.   

  Metionina jest wykorzystywana do syntezy glutationu. Uznaje się, że jest on kluczowym endogennym przeciwutleniaczem. Ma też istotne znaczenie dla prawidłowego funkcjonowania wątroby oraz sprawnej detoksykacji organizmu.  

  Metionina jest ważna dla układu nerwowego. Biologicznie czynną jej formą jest S-adenozylometionina (SAMe) – prekursor związków takich jak dopamina czy serotonina. Należą one do kluczowych neuroprzekaźników, są odpowiedzialne m.in. za samopoczucie psychiczne, funkcje kognitywne, motywację. 

  Metionina jest zaangażowana w proces metylacji. Pełni rolę donora grup metylowych, które są przenoszone w zachodzących w ludzkim organizmie reakcjach metylacji DNA. 

  Metionina jest jednym z dwóch aminokwasów, które dostarczają do organizmu siarkę. Pierwiastek ten jest niezbędny do życia – warunkuje utrzymanie prawidłowych funkcji tkanki łącznej, wspomaga detoksykację ustroju, uczestniczy w syntezie przeciwciał. 

  Podsumowując, Swanson AjiPure® L-Methionine to dobra opcja dla osób potrzebujących dodatkowej dawki metioniny. Co ważne, po suplement mogą sięgnąć również wegetarianie, którzy z racji eliminowania z diety produktów odzwierzęcych zwykle mają niski poziom metioniny w organizmie. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w porcji (1 kapsułka)zawartość%ZDS
  AjiPure® L-metionina500 mg
  Pozostałe składniki: Skrobia ryżowa, celuloza, może zawierać stearynian magnezu i/lub krzemionkę.
  Jako suplement diety, przyjmować jedną kapsułkę dziennie z posiłkiem i wodą. Nie przekraczać zalecanej dawki.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności