Menu
Koszyk

  HEPATICA Ashwagandha 90 kaps.

  HEPATICA Ashwagandha 90 kaps.
  Brak na magazynie
  HEPATICA Ashwagandha 90 kaps.
  29,99 zł
  Bez podatku: 29,99 zł
  • Dostępność: Brak na magazynie
  • Producent: Hepatica
  • Wysokiej jakości ekstrakt standaryzowany na 7% witanolidów
  • Najlepiej przebadany środek z grupy adaptogenów
  • Polecany osobom intensywnie pracującym
  • Promuje dobre samopoczucie
  • Pomaga w walce ze stresem
  • Może ułatwiać naukę

  Ashwagandha firmy Hepatica to wysokiej jakości produkt dostarczający w każdej kapsułce 230 mg ekstraktu z Withania somnifera, zioła, które w Ajurwedzie stosowane jest jako uniwersalny środek promujący dobre samopoczucie i siły witalne.

  Sercem wyciągów z Ashwagandhy są aktywne biologicznie witanolidy. Ich zawartość bezpośrednio wiąże się z jakością preparatu. Produkt firmy Hepatica stworzony został z zastosowaniem ekstraktu standaryzowanego na minimalną zawartość 7% witanolidów, co stawia go na najwyższej półce pośród suplementów tego typu. Poza witaferyną A i witanolidem D, głównymi aktywnymi biologicznie składnikami zawierającymi się w korzeniu Withania somnifera, suplement jest także źródłem licznych saponin, glikozydów oraz fitosteroli.

  Ashwagandha należy do grupy adaptogenów, czyli substancji, które pomagają zwiększyć odporność organizmu na bodźce stresowe, będąc obecnie najpopularniejszym reprezentantem tej grupy suplementów. Popularność ta wynika z faktu, że korzeń Withania somnifera jest adaptogenem o największej ilości badań przeprowadzonych na ludziach.

  Suplement ten polecany jest osobom narażonym w życiu codziennym na dużą ilość stresów i obciążonych licznymi obowiązkami. Pomaga on utrzymać równowagę emocjonalną, może też przyczyniać się do redukcji nadmiernego napięcia. W przeciwieństwie do wielu środków stosowanych na nadmierne pobudzenie nerwowe, nie wykazuje on właściwości nasennych, sprzyjając efektywnej nauce i pracy.

  Wielkość opakowania: 90 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 90
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Ashwagandha - standaryzowany wyciąg z korzenia Withania Somnifera zawierający 7% witanolidów230 mg*
  Pozostałe składniki: Hydroksypropylometyloceluloza.
  Stosować 1-2 kapsułki dziennie 30 minut przed posiłkiem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Naturalny
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności