Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Ashwagandha with Sensoril® 125 mg 60 kaps.

  DOCTOR'S BEST Ashwagandha with Sensoril® 125 mg 60 kaps.
  Brak na magazynie
  DOCTOR'S BEST Ashwagandha with Sensoril® 125 mg 60 kaps.
  0,00 zł
  Bez podatku: 0,00 zł
  • Opatentowany ekstrakt z liści i korzeni ashwagandhy 
  • Źródło różnorodnych składników bioaktywnych   
  • Jeden z najbardziej znanych adaptogenów 
  • Pomocny w okresach nasilonego stresu 
  • Sprzyja dobremu samopoczuciu 

  Doctor’s Best Ashwagandha with Sensoril® to suplement diety w skład którego wchodzi  opatentowany ekstrakt z ashwagandhy, zawierający pełne spektrum aktywnych biologicznie glikozydów witanolidowych. 

  Ashwagandha (Withania somnifera) to jedna z najbardziej znanych i najlepiej przebadanych roślin adaptogennych. W tradycyjnej medycynie ajurwedyjskiej jest traktowana jako środek promujący równowagę emocjonalną i przywracających homeostazę ustroju. Z kolei na Zachodzie najczęściej sięgają po nią osoby obciążone dużą ilością obowiązków i narażone na działanie czynników stresogennych. 

  Sensoril®  to chroniony patentem, testowany klinicznie ekstrakt z ashwagandhy. Wyróżnia się bardzo wysoką jakością – jest standaryzowany do aż 10% glikozydów witanolidowych, będących najważniejszymi substancji bioaktywnymi, jakie są obecne w roślinie. Proces jego produkcji przebiega bez użycia rozpuszczalników chemicznych, a surowiec stanowią zarówno naziemne, jak i podziemne części rośliny.

  Sensoril® był przedmiotem badań klinicznych prowadzonych z udziałem dorosłych, zdrowych osób. Oceniano wpływ ekstraktu na sprawność umysłową, pamięć oraz samopoczucie psychiczne. Wyniki okazały się niezwykle obiecujące. Zaproponowano kilka potencjalnych mechanizmów działania substancji bioaktywnych wyodrębnionych z ashwagandhy. Wydaje się, że największe znaczenie ma ich korzystny wpływ na receptory serotoninowe (5-HT), zdolność do modulacji przekaźnictwa cholinergicznego i redukcji stężenia kortyzolu oraz aktywność przeciwutleniająca.  

  Podsumowując, Doctor’s Best Ashwagandha with Sensoril® to preparat z najwyższej półki. Opiera się na opatentowanym ekstrakcie, za którym stoją wiarygodne badania kliniczne. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 2 kapsułkiIlość porcji w opakowaniu: 30
  w 1 porcji (2 kapsułki)zawartość%ZDS
  Ashwagandha (Withania somnifera) ekstrakt z korzenia i liści minimum 10% glikozydów witanolidowych)250 mg
  Pozostałe składniki: Celuloza, celuloza modyfikowana (wegetariańska kapsułka), stearynian magnezu (źródło roślinne), maltodekstryna.
  2 kapsułki podczas posiłku, najlepiej rano. Dla dodatkowych korzyści można przyjąć kolejne 2 kapsułki podczas posiłku, o dowolnej porze dnia.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności