Menu
Koszyk

  JARROW B-Right 100 kaps.

  JARROW B-Right 100 kaps.
  Brak na magazynie
  JARROW B-Right 100 kaps.
  64,90 zł
  Bez podatku: 64,90 zł
  • Wzorowy kompleks witamin B w wysokich dawkach
  • Zawiera metylokobolaminę i folian Quatrefolic®
  • Wspomaga układ nerwowy i funkcje poznawcze
  • Wspiera układ krwionośny i krwiotworzenie
  • Poprawa kondycji włosów, skóry i paznokci

  Jarrow B-Right to kompleks witamin z grupy B z najwyższej półki. Oferuje najlepiej przyswajalne, metylowane związki w bardzo wysokich dawkach, zapewniając pełen potencjał ich działania. Suplement ten wspiera funkcjonowanie niemal całego organizmu, od układu nerwowego przez układ sercowo-naczyniowy i metabolizm energetyczny, na skórze, paznokciach i włosach kończąc.

  Preparat wyróżnia się przede wszystkim doskonałą kompozycją związków charakteryzujących się najwyższą możliwą przyswajalnością. Ma to szczególne znaczenie w przypadku witaminy B12 i kwasu foliowego¸ które wymagają od organizmu specyficznej aktywności enzymatycznej. Dla przypomnienia, oba związki, podobnie jak zawarte w suplemencie witaminy B2, B3 i B6  posiadają niebywałe znaczenie dla rozwoju i utrzymaniu zdrowego układu nerwowego, sercowo-naczyniowego. Ponadto witamina B12 i kwas foliowy pełnią także kluczową rolę w procesie tworzenia krwinek.

  Niestety, na drodze do prawidłowego przyswajania i wykorzystywania tych związków staje mutacja genu MTHFR, która prowadzi do zaburzenia prawidłowej produkcji enzymu zwanego reduktazą metylenotetrahydrofolianu. Schorzenie to występuje szacunkowo u 25% ludzi, szczególnie narażone są kobiety. W suplemencie witamina B12 i kwas foliowy występują w już metylowanych formach, czyli metylokobolaminy i opatentowanego folianu Quatrefolic®. Nie wymagają one dalszej obróbki enzymatycznej, by móc w pełni służyć organizmowi ludzkiemu. 

  Skład zapewnia również duże dawki pozostałych witamin z grupy B, także w doskonale przyswajalnych formach. Witaminy z grupy B posiadają  nieoceniony wpływ na układ nerwowy i metabolizm substratów energetycznych, istotnie wpływając na samopoczucie i poziom energii. Warto tu także zwrócić na specjalną troskę producenta o dostarczenie rzadko spotykanych w kompleksach witamin B5 i B6 w formach panteteiny i fosforanu pirydoksalu (P-5-P), które wykazują znacząco wyższy wpływ na ww. funkcje. 

  Dodatkowym benefitem związanym ze stosowaniem suplementu bez wątpienia jest wielopoziomowe wsparcie skóry, włosów i paznokci, za co odpowiedzialna jest biotyna, kwas pantotenowy i witamina B3.

  Podsumowując, Jarrow B-Right to suplement, który stanowi uniwersalne wsparcie dla organizmu. Podnosi on poziom energii, wspomaga funkcje poznawcze, ale ma także ochronny wpływ na układ sercowo-naczyniowy i nerwowy, zapewniając optymalne warunki dla krwiotworzenia. Ponadto jego stosowanie z pewnością korzystnie wpłynie na jakość włosów, skóry i paznokci. 

  Wielkość opakowania: 100 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Witamina B1 (jako monoazotan tiaminy)25 mg2080%
  Witamina B2 (ryboflawina)25 mg1920%
  Niacyna (jako kwas nikotynowy)25 mg160%
  Witamina B6 (jako chlorowodorek pirydoksyny)25 mg1470%
  Witamina B6 (jako P-5-P fosforan pirydoksalu)10 mg590%
  Folian (jako 5-MTHF oraz sól glukozaminy)400 mcg100%
  Witamina B12 (jako metylokobalamina)100 mcg4170%
  Biotyna300 mcg1000%
  Witamina B5 (jako pantotenian wapnia100 mg2000%
  Dwuwinian Choliny50 mg10%
  Panteteina (pochodna kwasu pantotenowego)25 mg-
  Inozytol50 mg-
  Pozostałe składniki: Dwutlenek Krzemu, Fosforan Wapnia, Stearynian Magnezu (źródło roślinne), Celuloza I Kwas Stearynowy (źródło roślinne), Hydroksypropylometyloceluloza (kapsułka)
  1 kapsułka dziennie w trakcie posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Bez glutenu, Wegański, Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności