Menu
Koszyk

  ALINESS Witamina B-50 Methyl 100 kaps.

  ALINESS Witamina B-50 Methyl 100 kaps.
  ALINESS Witamina B-50 Methyl 100 kaps.
  59,90 zł
  Bez podatku: 59,90 zł
  • Dostępność: Produkt dostępny
  • Producent: Aliness
  • Przyczynia się do prawidłowego zachodzenia procesów metabolicznych
  • Zawiera bioaktywne i opatentowane formy witamin
  • Kompleks witamin wzbogacony o cholinę i inozytol
  • Poprawia ogólną kondycję organizmu

  Aliness Witamina B-50 Methyl to najwyższej jakości, wieloskładnikowy suplement diety zawierający kompleks aktywnych form witamin z grupy B oraz cholinę i inozytol. Produkt ten promuje prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu dzięki dostarczaniu składników niezbędnych dla zachodzenia większości procesów metabolicznych.

  Witaminy z grupy B wchodzące w skład tego preparatu umożliwiają aktywację licznych enzymów przeprowadzających kluczowe dla życia reakcje w naszym organizmie. Sprawnie funkcjonujący aparat enzymatyczny dzięki obecności witamin syntetyzuje związki, bez których nasze komórki nie mogą się obejść. Ponadto witaminy warunkują prawidłowy metabolizm węglowodanów, lipidów, białek, umożliwiając prawidłowy rozwój i regenerację tkanek oraz narządów.

  Zaburzenie powyższych procesów powstałe wskutek niedoboru witamin może przejawiać się na wiele sposobów. Zbyt mała podaż witamin z grupy B w diecie będzie powodować objawy neurologiczne, niedokrwistość, osłabienie, depresję i pogorszenie ogólnej kondycji organizmu.

  Cholina i inozytol to związki wchodzące w skład fosfolipidów budujących błony komórkowe. Sprzyjają one prawidłowemu funkcjonowaniu układu nerwowego, przyczyniają się do syntezy hormonów i neuroprzekaźników oraz pozytywnie wpływają na funkcje poznawcze, m. in. zapamiętywanie czy koncentrację.

  Podsumowując, Aliness Witamina B-50 Methyl to cenne wsparcie organizmu w codziennym funkcjonowaniu. Preparat przyczynia się do prawidłowego zachodzenia procesów metabolicznych, co bezpośrednio przekłada się na ogólną kondycję zdrowotną.

  Porady eksperta:

  Preparat ten jest polecany osobom pragnącym wzmocnić swój organizm i zapobiec niedoborom, które mogą powstać w wyniku przebywania na rozmaitych dietach.

  Niektóre z witamin można przedawkować, zatem jeśli przy długotrwałym przyjmowaniu tego suplementu (szczególnie wbrew zaleceniom producenta) pojawią się jakiekolwiek niepokojące objawy, należy zaprzestać suplementacji i skonsulować się z lekarzem.

  Wielkość opakowania: 100 kapsułek wegetariańskichPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 100
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Betaina bezwodna (Trimetyloglicyna TMG)100 mg-
  Taurynian magnezu100 mg2,4%
  w tym magnez9 mg-
  w tym tauryna80 mg-
  Cholina (VitaCholine®)62 mg-
  Kwas pantotenowy50 mg833%
  Witamina B1 (Tiamina)50 mg4545%
  Witamina B2 (Ryboflawina)40 mg3571%
  Witamina B623 mg1642,6%
  Niacyna50 mg313%
  Inozytol50 mg-
  Kwas p-aminobenzoesowy50 mg-
  Sól glukozaminowa kwasu (6S)-5-metylotetrahydrofoliowego (Quatrefolic®) -772 µg200%
  w tym folian400 µg-
  Witamina B12 (metylokobalamina fermented)500 µg20000%
  Biotyna50 µg100%
  Pozostałe składniki: Otoczka kapsułki: substancja wiążąca: Hydroksypropylometyloceluloza.
  Przyjmować 1 kapsułkę raz dziennie w trakcie posiłku.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności