Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.

  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.
  2-3 dni
  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.
  94,90 zł
  Bez podatku: 94,90 zł
  • Opatentowany, standaryzowany ekstrakt z Bacopa monnieri 
  • Działanie potwierdzone badaniami naukowymi
  • 55% aktywnych farmakologicznie bakozydów
  • Sprzyja wzmocnieniu funkcji poznawczych 
  • Posiada właściwości przeciwutleniające 

  Doctor’s Best Bacopa with Synapsa to suplement diety zawierający opatentowany ekstrakt z Bacopa monnieri, standaryzowany do 55% aktywnych biologicznie bakozydów. 

  Bacopa monnieri (Brahmi), znana również jako bakopa drobnolistna, to roślina naturalnie występująca w Indiach, od wieków wykorzystywana w tradycyjnej medycynie hinduskiej. Zawiera szerokie spektrum substancji aktywnych biologicznie, spośród których najsilniejsze działanie wykazują saponiny steroidowe zwane bakozydami A i B.  

  Mechanizm działania  
  Wskazuje się na kilka potencjalnych mechanizmów działania składników bioaktywnych obecnych w zielu bakopy drobnolistnej. Wśród nich można wymienić hamowanie aktywności enzymu AChE w obrębie hipokampa i płata ciemieniowego, co przekłada się na zwiększenie poziomu acetylocholiny oraz modulację poziomu EC-SOD, która odgrywa ważną rolę w ochronie komórek mózgowych przed konsekwencjami stresu oksydacyjnego.

  Produkt z najwyższej półki  
  Skład prezentowanego preparatu bazuje na Synapsa™. Jest to bardzo wysokiej jakości, opatentowany ekstrakt z Bacopa monnieri, standaryzowany na zawartość 55% bakozydów. Do jego produkcji wykorzystuje się całe rośliny, a warunki ich uprawy, zbioru oraz sam proces ekstrakcji podlegają ścisłej kontroli. 

  Od 30 lat trwają intensywne badania nad właściwościami Synapsa™. Wiele badań klinicznych prowadzono z udziałem zdrowych osób dorosłych w wieku 18-65 lat. Ich wyniki sugerują, że Synapsa™ może mieć korzystny wpływ na pamięć, funkcje poznawcze i sprawność umysłową. 

  Podsumowując, Doctor’s Best Bacopa with Synapsa to preparat o sporym potencjale prokogonitywnym. Może okazać się pomocy podczas realizacji zadań wymagających wymagającego dobrej pamięci i dużej sprawności intelektualnej. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Bacopa monnieri ekstrakt z całej rośliny (z Synapsa, standaryzowany do 55% bakozydów)320 mg
  Pozostałe składniki: Modyfikowana celuloza (kapsułka wegetariańska), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (źródło roślinne).
  Stosować 1 kapsułkę dziennie, niezależnie od posiłku, lub zgodnie z zaleceniami specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności