Menu
Koszyk

  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.

  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.
  DOCTOR'S BEST Bacopa with Synapsa 320 mg 60 kaps.
  94,90 zł
  Bez podatku: 94,90 zł
  • Opatentowany, standaryzowany ekstrakt z Bacopa monnieri 
  • Działanie potwierdzone badaniami naukowymi
  • 55% aktywnych farmakologicznie bakozydów
  • Sprzyja wzmocnieniu funkcji poznawczych 
  • Posiada właściwości przeciwutleniające 

  Doctor’s Best Bacopa with Synapsa to suplement diety zawierający opatentowany ekstrakt z Bacopa monnieri, standaryzowany do 55% aktywnych biologicznie bakozydów. 

  Bacopa monnieri (Brahmi), znana również jako bakopa drobnolistna, to roślina naturalnie występująca w Indiach, od wieków wykorzystywana w tradycyjnej medycynie hinduskiej. Zawiera szerokie spektrum substancji aktywnych biologicznie, spośród których najsilniejsze działanie wykazują saponiny steroidowe zwane bakozydami A i B.  

  Mechanizm działania  
  Wskazuje się na kilka potencjalnych mechanizmów działania składników bioaktywnych obecnych w zielu bakopy drobnolistnej. Wśród nich można wymienić hamowanie aktywności enzymu AChE w obrębie hipokampa i płata ciemieniowego, co przekłada się na zwiększenie poziomu acetylocholiny oraz modulację poziomu EC-SOD, która odgrywa ważną rolę w ochronie komórek mózgowych przed konsekwencjami stresu oksydacyjnego.

  Produkt z najwyższej półki  
  Skład prezentowanego preparatu bazuje na Synapsa™. Jest to bardzo wysokiej jakości, opatentowany ekstrakt z Bacopa monnieri, standaryzowany na zawartość 55% bakozydów. Do jego produkcji wykorzystuje się całe rośliny, a warunki ich uprawy, zbioru oraz sam proces ekstrakcji podlegają ścisłej kontroli. 

  Od 30 lat trwają intensywne badania nad właściwościami Synapsa™. Wiele badań klinicznych prowadzono z udziałem zdrowych osób dorosłych w wieku 18-65 lat. Ich wyniki sugerują, że Synapsa™ może mieć korzystny wpływ na pamięć, funkcje poznawcze i sprawność umysłową. 

  Podsumowując, Doctor’s Best Bacopa with Synapsa to preparat o sporym potencjale prokogonitywnym. Może okazać się pomocy podczas realizacji zadań wymagających wymagającego dobrej pamięci i dużej sprawności intelektualnej. 

  Wielkość opakowania: 60 kapsułekPorcja jednorazowa: 1 kapsułkaIlość porcji w opakowaniu: 60
  w 1 kapsułcezawartość%ZDS
  Bacopa monnieri ekstrakt z całej rośliny (z Synapsa, standaryzowany do 55% bakozydów)320 mg
  Pozostałe składniki: Modyfikowana celuloza (kapsułka wegetariańska), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu (źródło roślinne).
  Stosować 1 kapsułkę dziennie, niezależnie od posiłku, lub zgodnie z zaleceniami specjalisty.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Wegetariański
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności