Menu
Koszyk

  TREC BCAA Powder 400g

  TREC BCAA Powder 400g
  Brak na magazynie
  TREC BCAA Powder 400g
  84,99 zł
  Bez podatku: 84,99 zł
  • Kompleks aminokwasów rozgałęzionych, wzbogacony o witaminę B6
  • Korzystny wpływ na regenerację mięśni
  • Wzmocnienie anabolizmu mięśniowego
  • Ograniczenie procesów katabolicznych
  • Zmniejszenie uczucia zmęczenia 
  • Bez dodatków

  Trec BCAA Powder to wysokiej jakości suplement diety zawierający kompleks rozgałęzionych aminokwasów: L-leucynę, L-izoleucynę oraz L-walinę w korzystnych proporcjach 2:1:1. W celu zwiększenia atrakcyjności preparatu, wzbogacony on został dodatkowo w witaminę B6. 

  BCAA to egzogenne aminokwasy rozgałęzione, do których zalicza się L-leucynę, L-izoleucynę oraz L-walinę. Stanowią one istotny element białek mięśniowych, odpowiadając tym samym za wzrost masy mięśniowej oraz uczestnicząc w regeneracji miocytów. 

  Witamina B6 pełni szereg funkcji w naszym organizmie. Odpowiada ona m.in. za prawidłowy metabolizm energetyczny, a także niweluje uczucie zmęczenia i znużenia. Dodatkowo uczestniczy w przemianach aminokwasów, w tym BCAA.

  Wzmocnienie anabolizmu mięśniowego
  Za działanie anaboliczne aminokwasów rozgałęzionych odpowiada głównie leucyna, która poprzez aktywację enzymu mTOR stymuluje syntezę białek mięśniowych. To sprawia, że suplementacja BCAA może promować wzrost masy mięśniowej oraz przyspieszać potreningową regenerację mięśni. 

  Ograniczenie procesów katabolicznych 
  Aminokwasy rozgałęzione wykorzystywane są w trakcie wysiłku fizycznego jako źródło energii. Dostarczanie BCAA pozwala zatem ograniczyć rozkład aminokwasów zawartych w suchej masie mięśniowej, wykazując tym samym działanie antykataboliczne. 

  Zmniejszenie uczucia zmęczenia 
  BCAA mogą zmniejszać uczucie zmęczenia pojawiające się w trakcie i po wysiłku fizycznym. Wykazują one zatem korzystny wpływ na zwiększenie wydajności treningowej.

  Podsumowując, Trec BCAA Powder to preparat wpływający pozytywnie na wzrost tkanki mięśniowej i jej regenerację. Przeznaczony jest w szczególności dla osób aktywnych, pragnących wspomóc budowę atletycznej sylwetki. 

  Wielkość opakowania: 400 gPorcja jednorazowa: 5 gIlość porcji w opakowaniu: 80
  w porcji (5 g)zawartość%ZDS
  L-Leucyna2500 mg*
  L-Walina1250 mg*
  L-Izoleucyna1250 mg*
  Witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny)1,40 mg100%
  Pozostałe składniki: Brak.
  DNI TRENINGOWE: I porcja (1 miarka) 30 min. przed treningiem, II porcja (1 miarka) bezpośrednio po treningu. DNI NIETRENINGOWE: I porcja (1 miarka) rano po przebudzeniu, II porcja (1 miarka) przed snem.

  Napisz opinię

  Zła Dobra
  Tagi: Pure (bez dodatków)
  Używamy plików cookie i innych podobnych technologii, aby poprawić komfort przeglądania i funkcjonalność naszej witryny. Polityka prywatności